اوکراین سابق-دادستان Ryaboshapka تحت بررسی

کیف — سابق اوکراین دادستان کل روسلان Ryaboshapka که مجبور شد در مجلس رأی عدم اعتماد به نفس دو ماه پیش است و در حال حاضر تحت بررسی است.

اوکراین تخصصی مبارزه با فساد اداری در دادستانی گفت: RFE/RL در مارس 6 که آن را باز کرده بود “جزایی” در برابر Ryaboshapka برای چه این قانون به عنوان توصیف “اعلام…اطلاعات نادرست” و “پذیرش پیشنهاد وعده و یا به دست آوردن غیرقانونی بهره مندی از یک مقام رسمی.”

“ما باید با پیروی از تصمیم دادگاه و ثبت یک مورد [در برابر Ryaboshapka] در ثبت نام متحد از پیش از محاکمه تحقیقات در قبل از صلاحیت قانونی تحت مقالات 366-1 و قسمت 4 از ماده 368 از این قانون اوکراین” در دفتر نمایندگان گفت.

Ryaboshapka گفت: RFE/RL که پرونده او را “بی معنی از نقطه نظر حقوق کیفری است.”

“من در حال حاضر ده ها بار توضیح داده شده و این فکر کرده بود که آن را به حال فراموش شده است,” او گفت:. “این خبر توسط یک دادستان که من از کار اخراج شده و کسی که ظاهرا جرم من نگرانی یک واقعیت است که پوشش داده شده چند بار در رسانه ها.”

این مورد ظاهرا شامل یک خانه در فرانسه که در آن Ryaboshapka همسر و فرزندان زندگی می کنند. Ryaboshabka گفته همسر او در زمان از یک وام تجاری به خرید حدود 500000 یورو ($540,500) ملک که او گفت: آنها همچنان به پرداخت.

“این وضعیت در حال دستکاری گفت:” اوکراین 112.ua سایت در مه “از آنجا که ما هنوز هم مدیون حدود 400000 یورو [$432,400] در این وام. ما در ادامه به آن پرداخت ماهانه.”

Ryaboshapka بود به خوبی در نظر گرفته شده توسط ضد فساد فعالان برای تلاش های خود را به ساده و حرفه ای رسوایی زده دادستان کل ،

43 سال Ryaboshapka عناوین ساخته شده در سال گذشته به عنوان یکی از مقامات به تصمیم می گیرید که آیا برای راه اندازی یک کاوشگر به سابق معاون رئیس جمهور آمریکا جو بایدن و پسرش شکارچی بیش جوانتر بایدن از نقش انرژی در شرکت Burisma منابع. مورد بود گرفتار در استیضاح محاکمه رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن.

Ryaboshapka به عنوان دادستان کل کشور از 29 اوت 2019 تا 5 مارس.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de