کیف — یک بحث برانگیز رهبر سابق یک راست اوکراین گروه شبه نظامی می گوید او به طور رسمی مظنون به قتل عمد و در اختیار داشتن غیر قانونی تیغه سلاح در قتل یک مرد او مدعی شد در دفاع از خود.

Serhiy Sternenko که یک بار چراغ سمت راست بخش گروه در شهر Odesa نوشت: در یک پست در Facebook در ژوئن 11 که سرویس امنیتی اوکراین (SBU) به او واگذار شده بود یک سند اطلاع رسانی او که او یک مظنون در این مورد.

Sternenko بود مورد حمله دو مرد در اواخر شب در مه 26, 2018 در حالی که راه رفتن با دوست دختر خود را. او مبارزه کردن حمله و رنج های متعدد آسیب به سر و یک برش به بازوی خود را در روند. Sternenko مجروح شدن یکی از مهاجمان که بعدا در بیمارستان درگذشت.

“وجود دارد هیچ قتل اما لازم است در دفاع از خود که تایید شد توسط یک محقق قبل از زمانی که او به نام حمله مظنون است. به عنوان چاقو چندین قانونی ارزیابی تاسیس آن است که یک تیغه سلاح” Sternenko نوشت.

دانشگاه شهید بهشتی تایید کرد که Sternenko یک مظنون در این مورد گفت که پس از Sternenko دفاع از خود را با استفاده از چاقو به او حمله از صحنه فرار کرد. اما Sternenko که زندگی و سلامت بودند دیگر در معرض خطر تعقیب یکی از آنها و با ضربات چاقو او را چندین بار تحمیل زخم که منجر به مرگ این مرد است.

در 18 مه زمانی که صدها نفر از Sternenko حامیان بسیج در مقابل دانشگاه شهید بهشتی ساختمان شهید بهشتی گفت: Sternenko بود نه یک مظنون در این مورد.

Sternenko که سوال شد در آن روز به هواداران خود گفت که او با توجه به وضعیت قربانی در یکی از موارد و وضعیت شاهد در یکی دیگر.

حمله سوم در برابر Sternenko در سه ماه.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de