اوکراین سفیر روسیه می گوید هلیکوپتر اخراج در کشتی نیروی دریایی در دریای سیاه در سال 2018

یک پرتابه شناسی تست پیدا کرده است که یک هلیکوپتر جنگی گفته راکت های ضد زره پرتابه در یکی از سه اوکراین نیروی دریایی در دریای سیاه در سال 2018 که روسیه توقیف گفت: اوکراین با معاون فرستاده سازمان های بین المللی در وین Ihor Lossovskiy.

صحبت کردن در یک فروم در امنیت برگزار شده توسط سازمان امنیت و همکاری اروپا (OSCE) در اوکراین دیپلمات گفت که “پوسته سوراخ زرهی برش بردیانسک به وجود آمد به عنوان یک نتیجه از یک ضربه مستقیم توسط یک زره پوش سوراخ کردن پرتابه اخراج از روسیه Ka-52 هلیکوپتر” اخبار اوکراین آژانس Ukrinform گزارش شده در فوریه 13.

Lossovskiy مشخص نیست که کدام یک از دو نسخه از Ka-52 هلیکوپتر به اتهام حمله به کشتی.

نظامی روسیه با استفاده از Ka-52 Alligator حمله هلیکوپتر طراحی شده برای زمین حمله و جدیدتر دوزیست نسخه به نام Ka-52 Katran است که می تواند مستقر در کشتی.

هر دو هواپیما مجهز به گلوله های ضد زره و قادر به راه اندازی هوا به سطح موشک.

Lossovskiy گفت: این یافته ها “به وضوح تایید تهاجمی و غیر قانونی طبیعت از اقدامات صورت گرفته توسط روسیه در دریای سیاه در ماه نوامبر سال 2018 است.”

در زمان حادثه و روسیه اصرار اوکراین نیروی دریایی بودند و نقض آن در آبهای سرزمینی و حاضر به اطاعت از دستورالعمل حذف.

اوکراین به نام حمله و پس از آن دستگیری 24 نفر از خدمه روی عرشه کشتی نقض حقوق بین الملل دریایی.

در مه 25, سازمان ملل متحد دریایی دادگاه دستور داد روسیه بلافاصله پس از انتشار خدمه و توقیف قایق حاکم است که مسکو نادیده گرفت.

اوکراین خدمه شد منتشر شده در سپتامبر 7 و روسیه بازگشت و سه نفر به شدت آسیب دیده کشتی در تاریخ 19 نوامبر در شرایط بسیار ضعیف است.

بر اساس گزارش Ukrinform

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.dehec.sutny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>