دادگاه اوکراین قوانین نیروی می تواند مورد استفاده قرار گیرد را به رئیس جمهور سابق در برای بازجویی

کیف – یک دادگاه در کیف داد که رئیس جمهور سابق اوکراین, پترو پوروشنکو آورده می شود می تواند با توسل به زور به دفاتر دفتر امور تحقیقات (DBR) پس از او دو بار نادیده گرفته احضار ماه گذشته.

اعلام تصمیم خود در ژوئن 4, Pechera دادگاه منطقه گفت که محققان می خواهید به سوال Poroshenko در ژوئن 10 مورد اتهام انتقال غیر قانونی از نقاشی های ارزشمند در سراسر مرز.

پوروشنکو موفق به نشان می دهد تا در DBR در 26 ماه مه و مه 29 به عنوان محققان می خواستم به سوال او را به عنوان شاهد در مورد “شرایط در حال حرکت در سراسر مرز اوکراین بدون ارائه به گمرک خدمات یک مجموعه از اشیاء فرهنگی متشکل از 43 نقاشی های جهان-هنرمندان مشهور است.”

در مه 29, DBR محققان همچنین می خواستم به سوال پوروشنکو در یک تحقیق به ضبط صدا از افرادی که فکر می کردم احتمالا Poroshenko و سابق معاون رئیس جمهور آمریکا جو بایدن.

در مجلس آندری Derkach گفت: ضبط صدا ثابت کرد که پوروشنکو به حال مرتکب “خیانت.”

Poroshenko به وکلا گفته اند که رئیس جمهور سابق نشان نمی دهد تا در DBR چون احضار شده بود از طریق سایت سازمان. آنها گفته مشتری خود را باید در خدمت احضاریه شخصا.

Poroshenko شده است سوال به عنوان یک شاهد چندین بار در ماه های اخیر در موارد به دنبال تحقیقات راه اندازی شد و پس از او موفق به پیروزی در دور دوم به عنوان رئیس جمهور در سال گذشته است.

در ماه ژانویه این DBR گفته است که به دنبال به 13 ممکن است موارد که در آن Poroshenko و یا همکاران خود را دخیل بودند.

یک میلیاردر شیرینی Poroshenko در حال حاضر به عنوان یک عضو پارلمان.

حزب او زد در یک طرفدار اروپا ضد روسیه بلیط در ماه ژوئیه انتخابات پارلمانی برنده 25 کرسی است.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de