اوکراین کابینه پر انرژی خالی با سابق Akhmetov اجرایی

یکی دیگر از اجرایی سابق که کار را برای اوکراین ثروتمندترین میلیاردر Rinat Akhmetov منصوب شده است به این کشور کابینه در میان یک ترمیم کابینه آغاز شده است که در هفته گذشته.

ویتالی Shubin نامگذاری شد سرپرست وزارت انرژی و حفاظت از محیط زیست وزیر کیف مبتنی بر بانک سرمایه گذاری کنکورد سرمایه گفت: در یک یادداشت به سرمایه گذاران است.

منصوب شد در مارس 10, با توجه به, دولت, پورتال وبو قبلا به عنوان معاون اول وزارت.

قبل از پیوستن به کابینه Shubin مشغول به کار به عنوان یک مدیر اجرایی برای دو شرکت از Akhmetov انرژی برگزاری DTEK بین سال های 2011 و 2014.

معاون وزیر اقتصاد پاولو Kukhta همچنین منصوب شد اقدام وزیر اقتصاد در مارس 10.

او دیرین مدافع برای ایجاد یک بازار زمین های کشاورزی و به نام خصوصی سازی هزاران ناکارآمد شرکت های دولتی.

تحلیلگران غربی گفته اند که بلند کردن اجسام از توقف در فروش زمین های کشاورزی می تواند یک راننده از رشد اقتصادی در سال آینده است. اوکراین یکی از شش کشور از جمله کوبا و کره شمالی نیست که باید در بازار زمین.

اما منافع قدرتمند در داخل کشور را به مخالفت با اصلاحات ارضی و سیاست های دیگر تحت فشار قرار دادند توسط نخست وزیر سابق Oleksiy Honcharuk.

در مارس 4 رئیس ولدیمیر Zelenskiy و خود را حاکم خدمتگزار مردم در مجلس نهاد دولت لرزش در نهایت قرار دادن Denys Shmyhal مسئول دولت است.

Shmyhal, 44 شد معاون نخست وزیر در ماه فوریه است. او قبلا به عنوان رئیس دولت منطقه ای در غرب استان ایوانو Frankivsk منطقه, جایی که او ساخته شده یک نام برای خود به عنوان یک کسب و کار پسند فرماندار.

در 2017-2019, Shmyhal مشغول به کار به عنوان یک مدیر اجرایی در DTEK. بومی Lviv Shmyhal رهبری کسب و کارهای مختلف برای بسیاری از دهه گذشته قبل از ورود به خدمات مدنی در Lviv منطقه ای دولت. او مورد مطالعه در خارج از کشور عمدتا در بلژیک و کانادا و گرجستان و فنلاند.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>