مقامات اوکراین را متهم به مخالفت مجلس از تهدید Zelenskiy زندگی

یک اپوزیسیون اوکراین نماینده مجلس در فوریه 12 داده شد اطلاع از سوء ظن به اتهام تهدید زندگی رئیس ولدیمیر Zelenskiy یک جرم است که مجازات با حداکثر پنج سال حبس.

دادستان اعلام ساخته شده در دفتر امور تحقیقات (DBR) دفتر مربوط به صوفیه Fedyna عضو پارلمان اروپا حزب همبستگی به رهبری رئیس جمهور سابق پترو Poroshenko.

محققان می گویند او و بلاگر اولنا Sambul در حالی که livestreaming بر روی YouTube و Facebook علنا تهدید رئیس جمهور زندگی در اکتبر 26 هنگام اظهار نظر در سفر خود به منطقه جنگی در شرق اوکراین است.

“من تحویل داده شد اطلاع از سوء ظن به تهدید رئیس جمهور با کلمات [مانند]” و شما می دانید وجود دارد توپخانه و شما می دانید وجود دارد نارنجک در حال انفجار است و به فکر رفتن به جبهه در یک پیراهن سفید [بدون ضد گلوله جلیقه],'” Fedyna گفت.

او گفت: کلمات او صحبت کرد و حقیقت “این است که یک تهدید یا هشدار دهنده آن است که یک واقعیت…اما واقعیت مردم دریافت نمی punished….امروز در واقع من در حال نقش ایفا می کنند برای ساختگی کردن جرم و جنایت, که بدان معنی است که ما [همه] سراشیبی کشویی به یک توده اردوگاه کار اجباری.”

در فوریه 6, DBR محققان دست Sambul یک جانباز و داوطلب, اطلاع از ظن برای تهدید Zelenskiy زندگی.

چهار روز بعد یک دادگاه در کیف دستور داد او را به پوشیدن الکترونیکی نظارت دستبند تسلیم گذرنامه او و اطاعت از احضار از محققان.

این اقدام پیشگیرانه است که در اثر تا 9 آوریل.

بر اساس گزارش RFE/RL اوکراین خدمات دویچه وله و اینترفاکس

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.dehec.sutny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>