اوکراین بالا قوانین دادگاه به نفع دولت در PrivatBank مورد

دادگاه عالی اوکراین وارونه شده است پایین تر تصمیم دادگاه به نفع دولت در یک پرونده مهم مربوط به دولتی PrivatBank.

بالا حکم دادگاه در 15 ژوئن به این معنی که دولت مجبور به پرداخت بیش از یک میلیارد hryvnyas ($37 میلیون) به دو برادر که از پس انداز خود را در سال 2016 ملی اوکراین بزرگترین وام دهنده.

پیروزی می آید روز پس از اوکراین زده 5 میلیارد دلار توافق با صندوق بین المللی پول (صندوق بین المللی پول) بود که تا حدی مشروط بر دست زدن به آن از PrivatBank موضوع است.

حل و فصل طولانی مسائل بیش از PrivatBank و تامین امنیت صندوق بین المللی پول معامله هستند به عنوان کلید آزمون برای رئیس ولدیمیر Zelenskiy برای ارائه در وعده اصلاحات و مقابله با ريشه منافع.

بانک مرکزی اوکراین به رسمیت شناخته شده بود سرمایه دار خیلی مهم برادران Ihor و Hryhoriy Surkis که مربوط به احزاب و شامل پول از سپرده های خود را در PrivatBank در یک وثیقه ،

این Surkis برادران شناخته شده به عنوان همکاران سابق صاحب PrivatBank Ihor Kolomoyskiy به چالش کشیده است که تصمیم در دادگاه وادار کردن بانک مرکزی به دفاع از اقدامات خود را.

Kolomoyskiy کنترل را از دست داده بیش از PrivatBank در سال 2016 زمانی که بانک مرکزی آن را در زمان بیش از پس از آن شکست خورده استرس آزمون و تلقی شد رنج می برند.

ممیزی مستقل بعد به این نتیجه رسیدند که PrivatBank تا به حال انجام شده “در مقیاس بزرگ و هماهنگ تقلب” برای حداقل 10 سال قبل از تصاحب آن توسط دولت است.

مستقر در ایالات متحده شرکت تحقیقاتی شرکت Kroll و وکلای مدافع در AlixPartners نیز پیدا حداقل 5.5 میلیارد دلار در بانک ترازنامه.

Kolomoyskiy تخلف را رد کرده است و مدعی است که او است صاحب حق بانک که به او قول داده است به دست آوردن مجدد کنترل.

بانک مرکزی و PrivatBank نگران کرده بود که یک پیروزی برای Surkis برادران را باز کرد تا دیگر ادعا می کند به خصوص از Kolomoyskiy.

Kolomoyskiy زندگی در تبعید برای نزدیک به دو سال و پس از بازگشت Zelenskiy انتخابات در ماه آوریل 2019.

او روابط به Zelenskiy که رز به شهرت به عنوان یک بازیگر در یک کانال تلویزیونی متعلق به Kolomoisky بود نگرانی رئیس جمهور استقلال از oligarch.

در ماه مه اوکراین, پارلمان rada Verkhovna به تصویب یک بانکی لایحه است که مانع از صاحبان سابق بانک که ملی شد از به دست آوردن حقوق مالکیت و یا دریافت جبران پولی.

اگر چه این قانون اجرا شد به منظور بهبود بخش مالی هدف اصلی آن است که برای جلوگیری از Kolomoyskiy از به دست آوردن حقوق مالکیت به بانک.

با گزارش RFE/RL در اوکراین و سلامت

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de