وزیر امور خارجه اوکراین می گوید روسیه-ضمیمه کریمه را ‘د-شغل اجتناب ناپذیر است’

وزیر امور خارجه اوکراین Dmytro kuleba را می گوید روسیه خروج از دریای سیاه و شبه جزیره کریمه که به آن ضمیمه در سال 2014 است “اجتناب ناپذیر است.”

در مصاحبه با RFE/RL, kuleba را گفت که کریمه را “د-شغل” نمی تواند متوقف شود و حتی بحث اصلاحات قانون اساسی — که یکی از آنها مجددا “مصونیت از مرزهای روسیه” — تایید شده در انتخابات روسیه در ژوئیه 1.

“ما اصرار دارند که این [الحاق] موقت است که یک اشغال غیر قانونی در حال وقوع است و تاکید کرد که این یک پدیده موقت است, آن است که غیر قانونی و تحت قوانین بین المللی این است که یک عمل و شغل” kuleba را گفت.

او اضافه کرد که آن را بسیار بعید است که روسیه موافقت خود را با شرکت در مذاکرات مستقیم با تمرکز بر کریمه را د اشغال بنابراین مفهوم شبه جزیره بازگشت به اوکراین دست باید به تدریج شامل دستور کار اوکراین و جامعه بین المللی است.

“روسیه به عنوان قدرت اشغالگر باید به شدت به تعهدات خود مطابق با قوانین بین المللی…. یعنی آنها نباید نقض حقوق بشر در کریمه, آنها نباید militarize کریمه آنها نباید پیش نویس محلی کریمه جوانان به ارتش روسیه, آنها باید به جلوگیری از هر گونه خروجی رسانه ها بیان افکار است که متفاوت از کسانی که از کرملین” او گفت:.

“یکی باید درک کنند که اگر روسیه برآورده کردن تمام این تعهدات — این امر می تواند بسیار جدی سهم به د اشغال شبه جزیره” kuleba را اضافه کرد که جامعه بین المللی باید کمک به چنین مسائل به تمرکز در هنگام برخورد با روسیه است.

Kuleba را نیز گفت که پس از تبدیل شدن به یک عضو ناتو افزایش فرصت های شریک برنامه در ماه گذشته اوکراین را در هسته تمرینات نظامی با اتحاد نیروهای نظامی و دسترسی به داده های اطلاعاتی بر تحولات در کریمه که همچنین عناصر بسیار مهم برای شبه جزیره را د-شغل.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de