یک هواپیما اجاره توسط دولت اوکراین رفتگان سه ساعت دیر به مقصد نهایی از چین که در آن یک گروه از اوکراین و اتباع خارجی خواهد بود تخلیه از شهر ووهان, کانون جدید شیوع کروناویروس در کشور است.

توسط SkyUp هواپیمایی بوئینگ 737-700 هواپیما از Boryspil International Airport در نزدیکی کیف در فوریه 19 در 2:50 صبح به وقت محلی سه ساعت در پشت برنامه.

آن است که اولین پرواز به Almaty در قزاقستان, از جایی که آن را به پرواز به پایتخت هوبئی استان که در گزارش 132 جدید مرگ و میر روز قبل.

در همین حال پکن گزارش داد تعداد مرگ و میر از COVID-19 ویروس رسیدن به 2,004 تا 136 از روز قبل. کل جمع تعداد موارد تایید شده در سرزمین اصلی چین است که تا کنون 74,185.

پرواز داده ها از حامل نشان می دهد این هواپیما برنامه ریزی شده است برای رسیدن به پشت در کیف در روز 20 فوریه در 8:05 صبح

اوکراین وزارت بهداشت گفت که 49 شهروندان و 25 اتباع خارجی در حال انتظار برای تخلیه. اتباع اسرائیل, نروژ, مونته نگرو, آرژانتین و پاناما و کاستاریکا, جمهوری دومینیکن اکوادور و اسپانیا در میان خارجی ها.

پس از ورود اوکراین به دنبال خانه آنها را تحت قرنطینه به مدت 14 روز در یک یا بیشتر از چهار سایت بسته به اندازه نهایی این گروه که می رسد.

اما بالقوه نیست فاش کرد “با توجه به نگرانی های ایمنی” وزیر بهداشت Zoryana Skaletska گفت: روزنامه نگاران در کیف در فوریه 18.

برخی از دو ده نفر در فوریه 18 اعتراض در یک آسایشگاه در غرب منطقه ترنوپیل بیش از نگرانی های است که تخلیه مردم خواهد بود قرار داده شده وجود دارد.

قبل آنلاین اطلاعات پرواز از SkyUp نشان داد اجاره هواپیما برنامه ریزی شده بود به زمین در لویو در غرب اوکراین است.

سازمان بهداشت جهانی (WHO) هشدار داده است در برابر جهانی بیش از حد واکنش به این بیماری همه گیر زیر وحشت-خرید رویداد cancelations و نگرانی در مورد کشتی کروز سفر.

“اقدامات باید انجام شود متناسب با وضعیت است. پتو اقدامات ممکن است کمک به” چه کسی رئیس Tedros Adhanom Ghebreyesus به خبرنگاران در ژنو است.

با گزارش AP Hromadske و Censor.net

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im