اوکراین به استفاده از جدایی طلبان در مصاحبه ها به عنوان مدارک و شواهد از نقش در سقوط MH17

سرویس امنیتی اوکراین (SBU) می گوید آن را با استفاده از یک روزنامه نگار با نخست وزیر جدایی طلب ارقام به عنوان شواهدی از جنایات در طول جنگ در شرق کشور از جمله سقوط مالزی, پرواز هواپیمایی 17 (MH17).

دانشگاه شهید بهشتی اعلام on May 19 مربوط به دو مصاحبه منتشر شده توسط اوکراین روزنامه نگار Dmytro گوردون در کانال یوتیوب که در آن سابق-رهبر جدایی طلب ایگور Girkin همچنین به عنوان شناخته شده باید وضعیت کنونی و سابق بالا دادستان در روسیه-ضمیمه کریمه, Natalia Poklonskaya, فاش کردن اطلاعات است که دادستان ها می گویند استفاده می شود می تواند در برابر آنها.

“تمام اطلاعات اعلام شده در این مصاحبه است که در حال حاضر در حال تجزیه و تحلیل در جزئیات توسط [دانشگاه شهید بهشتی] کارکنان برای استفاده از آن به عنوان شواهد اضافی فدراسیون روسیه بخشی از خاک اوکراین و واقعی آغاز جنگ در شرق کشور ما” دانشگاه شهید بهشتی گفت.

Girken یک سرهنگ سابق در روسیه سرویس امنیتی فدرال (FSB) شد و به اصطلاح وزیر دفاع روسیه-حمایت گروه تجزیه طلب در منطقه دونتسک که MH17 به ضرب گلوله کشته شد در جولای 17, 2014 توسط روسیه ساخته شده Buk موشک شلیک شده از تجزیه طلبان-خاک کنترل می شود.

در مصاحبه منتشر شده در 18 مه Girken گفت که به عنوان فرمانده نظامی در منطقه او احساس “غیر مستقیم مسئولیت” برای سقوط این هواپیمای جت مسافربری, اما که نیروهای خود را نمی آتش موشک که منجر به کشته شدن 298 مسافر و خدمه در هیئت مدیره.

محققان هلندی در ارتباط اند Girken و دو دیگر روس ها و اوکراینی به سقوط جت در راه خود را از هلند به مالزی. در ماه مارس یک دادگاه هلندی شروع دادرسی کیفری در برابر چهار جدایی طلب ارقام که تصور می شود در روسیه است. هلندی مقامات بر این باورند که موشک مخفیانه حمل و نقل در سراسر مرز روسیه به اوکراین است.

روسیه هیچ نقشی در این فاجعه.

یکی دیگر از مصاحبه گوردون منتشر شده با Poklonskaya در مارس 11 نیز ممکن است توسط دانشگاه شهید بهشتی برای ساخت آن پرونده دادستان سابق از ضمیمه کریمه بین 2014 و 2016

Poklonskaya, در حال حاضر یک معاون در وزارت امور خارجه روسیه در دوما است می خواستم در اوکراین برای “اقدامات انجام شده با هدف اجباری تغییر یا سرنگونی نظم مبتنی بر قانون اساسی و یا تصرف قدرت دولتی.”

هر دو مصاحبه باعث به هم بزنید در اوکراین با متهم گوردون پخش كردن روسی و تجزیه طلبان کرد ،

به ویژه در اروپا حزب همبستگی به نام دانشگاه شهید بهشتی برای راه اندازی یک بررسی به گوردون “برای تحریک خصومت حمایت از تروریسم و تضعیف حاکمیت اوکراین.”

در یک پیچ و تاب و به داستان Gordon گفت: در یک بیانیه ویدئویی در مارس 19 که او در مصاحبه Poklonskaya و Girkin “در همکاری با اوکراین راز خدمات است.”

شهید بهشتی پاسخ داد که این مصاحبه انجام شد در Gordon “ابتکار.”

گوردون گفت: درایوهای فلش از مصاحبه فرستاده شد به لاهه که در آن خاطرات می تواند مورد استفاده قرار گیرد در دادگاه بین المللی علیه روسیه را غیر قانونی الحاق کریمه به روسیه و جنگ در شرق اوکراین است.

با گزارش UNIAN و Ukrinform

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de