اوکراین برای تست قانونگذاران برای Coronavirus پس از همکار آلوده

رئیس پارلمان اوکراین و دیگر قانونگذاران تست خواهد شد برای رمان coronavirus پس از یکی از همکاران خود را آزمایش مثبت در مارس 18, رسانه های محلی گزارش کرده است.

مقامات در حال تلاش برای ردیابی هر کسی که شده است در تماس با نماینده مجلس Serhiy Shakhov از Dovira (ایمان) گروه پارلمانی پس از او وارد قوه مقننه پیش از آن در هفته پس از سفر به نامشخص عضو اتحادیه اروپا وزارت امور خارجه.

Shakhov به نظر می رسد در تلویزیون اوکراین در مارس 12-13 به گفته معاون یاروسلاو Yurchyshyn و شرکت در جلسه مجلس کمیته محیط زیست در مارس 13.

رئیس ولدیمیر Zelenskiy گفت: آلوده قانونگذار کارت رای دهندگان در مجلس ثبت شد در مارس 17 و استفاده می شد برای رای دادن اگر چه Shakhov غایب بود.

“متاسفانه همکاران خود را در حال گناه از رای گیری های متعدد,” Zelenskiy گفت: در مورد پدیده گسترده از رای گیری های متعدد در مجلس این است که مجازات توسط قانون است.

اوکراین است که تایید کرد 16 مورد از این بیماری تنفسی و مرگ دو نفر در چهار منطقه و شهرستان پایتخت کیف و مرزهای خود را بسته به خارجی ها برای مدت دو هفته شروع در مارس 16.

مقامات همچنین لغو ریلی و اتوبوس اتصالات بین شهرستانها و مناطق و تعطیل کردن مترو در شهرستانها که در آن فعالیت دارند از جمله کیف.

در میان در سراسر جهان سفر و محدودیت وزارت امور خارجه اوکراین گفت: در مورد 21,000 شهروندان اوکراین خواسته بود برای کمک در بازگشت به خانه از خارج از کشور و 57 پروازهای برنامه ریزی شده بود برای خود بازگشت.

“به طور کلی تعدادی از شهروندان برنامه ریزی برای بازگشت به اوکراین است در مورد 38,000” وزارت گفت که بیش از 27,600 مردم به بازگشت به اوکراین در 24 ساعت گذشته.

با گزارش Hromadske و Ukrayinska پراودا

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im