پس از یک هفته تاخیر اوکراین در فوریه 18 برنامه ای برای ارسال هواپیما به چین و تخلیه 49 شهروندان و 25 اتباع خارجی وزیر بهداشت ویکتور Lyashko اعلام قبلی در روز است.

مسافران خواهد بود airlifted از شهر ووهان در استان هوبئی کانون جدید شیوع کروناویروس که در آن پاتوژن اعتقاد بر این است که منشأ در ماه دسامبر.

تنها افراد بدون علائم COVID-2019 ویروس اجازه خواهد داشت به هیئت مدیره Lyashko گفت:, و اضافه کرد که به محض ورود خود را در کیف در فوریه 19, آنها را در قرنطینه می شود و در انزوا برای 14 روز.

“وجود دارد بدون نیاز به وحشت ما را تنها افراد سالم به اوکراین” وزیر بهداشت و درمان گفت.

اوکراین سفارت در چین برای اولین بار اعلام کرد به تخلیه محل را در فوریه 11 و آن به تعویق افتاد دومین بار طی هفت روز است.

هیچ برنامه ای در محل هستند به تخلیه 25 اوکراین مسافران روی عرشه کشتی الماس شاهزاده کشتی کروز است که در قرنطینه یک پورت Lyashko گفت.

“در حال حاضر ما در حال تمرکز بر روی مسائل مربوط به تخلیه شهروندان در قرنطینه منطقه [در چین]. این یک اولویت است. بیشتر ما خواهد دوباره این سوال احتمالا تخلیه و آن دسته از شهروندان [روی عرشه کشتی کروز],” او گفت:.

25 ساله و 37 ساله که مشغول به کار در آشپزخانه کشتی کروز را آزمایش مثبت برای عفونت روی عرشه این کشتی همراه با 452 نفر دیگر مسافران.

در مجموع 72,436 عفونت موارد گزارش شده در سرزمین اصلی چین از فوریه 17, ملی کمیسیون بهداشت گفت: در به روز رسانی روزانه روز بعد. وجود دارد که در مجموع 1,868 مرگ و میر در کشور است.

مقامات چینی در فوریه 17 انتشار اولین جزئیات تقریبا 45,000 عفونت موارد از کروناویروس گفت: بیش از 80 درصد خفیف بوده اند.

این ویروس باعث علائم شدید مانند ذات الریه در 14 درصد از آنها و بحرانی در 5 درصد است. میزان مرگ و میر برای این موارد تایید شده است و 2.3 درصد است.

در خارج از چین وجود داشته است حدود 900 عفونت گزارش شده و چهار مرگ و میر در نزدیک به 30 مکان.

با گزارش دویچه وله, AP و Hromadske

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de