اوکراین تاکید, عزم برای عدالت در مذاکره با ایران بیش از سرنگون شدن هواپیمای مسافربری جت

اوکراین تصریح کرد عزم خود برای آوردن ایران به عدالت برای سقوط اوکراین هواپیمای مسافربری در مدت کوتاهی پس از برخاستن در تهران در طول مذاکرات در جبران خسارت بیش ژانویه فاجعه هوایی که به کشته شدن 176 نفر است.

وزیر امور خارجه Dmytro kuleba را گفت: روزنامه نگاران در کیف در تاریخ 31 ژوئیه که مذاکرات با ایران شد “سازنده” و این که تهران آمادگی برای مذاکرات به ایجاد شرایط فاجعه را به افراد مسئول آن به عدالت و پرداخت غرامت مهمی را در حرکت می کند.

“ایران موافقت کرده است برای انجام تمام تعهدات خود بر اساس کنوانسیون های بین المللی در صنعت هوانوردی به آن است ، این به این معنی است که ما می توانیم ساخت مربوطه کار سازنده” kuleba را گفت.

با توجه به kuleba را دو طرف توافق بر یک چارچوب روند مذاکرات که برگزار خواهد شد در سطوح مختلف با محققان فنی کارشناسان و وکلا در برقراری ارتباط “برای تعیین تمام شرایط از جمله حقوقی و فنی تفاوت های ظریف است.”

“در این مرحله میزان خسارت هنوز مشخص نیست. این مقدار نمی تواند تاسیس شود حق دور که همه درگیر عوامل باید در نظر گرفته شود که ایجاد آن” گفت و اشاره کرد که اگر آن را آشکار می شود که ایران به تأخیر انداختن روند مذاکرات در کیف آماده خواهد شد برای یک “سناریوی جایگزین برای اطمینان از پرداخت غرامت توسط دیگر ممکن است معنی است.”

او نداد.

ایران اذعان کرده است که نیروهای خود را ازطریق این خطوط هوایی بین المللی اوکراین (UIA) هواپیمای جت مسافربری در ژانویه 8 گفت: آنها اشتباه آن را برای یک موشک میان افزایش تنش ها با ایالات متحده است. تمام 176 نفر در هیئت مدیره از جمله 57 کانادایی کشته شدند.

این هواپیما به ضرب گلوله کشته شد ساعت پس از ایران اخراج موشک در هوایی عراق پایگاه های مسکن نیروهای آمریکایی در اقدامی تلافی جویانه برای هواپیماهای بدون سرنشین آمریکایی به قتل یک senior Iranian commander.

استخراج داده ها از جت جعبه سیاه است که در پاریس. کانادا ایمنی حمل و نقل گفت: در 23 ژوئیه که دانلود و تجزیه و تحلیل مقدماتی از صدای کابین خلبان و پرواز داده شد به پایان رسید هر چند این تحقیقات همچنان ادامه دارد.

ایران هواپیما, بررسی حوادث اداره پیشرو کاوشگر که در حال مشاهده کانادا و ایالات متحده آمریکا سوئد و کارشناسان انگلیسی و همچنین به عنوان توسط نمایندگان از UIA هواپیما تولید کننده بوئینگ و موتور ساز Safran.

با گزارش Ukrayinska پراودا و gordonua.com

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر

کفش اسپرت