اوکراین پارلمان رأی عدم اعتماد به نفس در بالا دادستان میان دولت تجدید سازمان

کیف — پارلمان اوکراین با تصویب رای اعتماد در دادستان کل روسلان Ryaboshapka آخرین حرکت در یک تجدید سازمان که دیدم نخست وزیر و بسیاری از دولت او سرنگون.

در یک جلسه فوق العاده ای در مارس 5, 263 عضو از Verkhovna rada حمایت بدون اعتماد به نفس قطعنامه علیه Ryaboshapka بود که برگزاری این موقعیت از دادستان کل کشور از ماه اوت سال گذشته است.

رئیس ولدیمیر Zelenskiy را بنده از مردم حزب پیشنهاد کرده است یکی از قانونگذاران Serhiy Ionushas به عنوان Ryaboshapka جایگزینی.

رای گیری در پارلمان می آید یک روز پس از قانونگذاران قبول استعفای نخست وزیر Oleksiy Honcharuk که در دفتر شده بود به مدت شش ماه و حمایت Zelenskiy انتخاب برای خود جانشین معاون نخست وزیر Denys Shmyhal.

مجلس شورای اسلامی تصویب و دیگر اعضای کابینه از جمله جدید خارجی و دفاع و وزرای مالی.

خطاب به قانونگذاران قبل از مارس 4 رای Zelenskiy گفت: اوکراین باید “جدید مغز و جدید قلب در دولت است.”

اما این حرکت قرار داشته و این کشور تعهد به اصلاحات به سوال در زمانی که کیف به دنبال نهایی کردن یک وام جدید برنامه با صندوق بین المللی پول (صندوق بین المللی پول).

در بیانیه ای ارسال به RFE/RL در مارس 5, سخنگوی وزارت امور خارجه ایالات متحده خواست دولت جدید اوکراین را به “نشان دادن خود ادامه تعهد به اصلاحات با حرکت رو به جلو با بحرانی اقدامات لازم برای پیشبرد توسعه کشور از جمله تقویت حاکمیت قانون و مبارزه با فساد.”

“قوی ترین سیگنال اوکراین می تواند ارسال آن باقی می ماند متعهد به اصلاح آن مسیر امن جدید برنامه صندوق بین المللی پول.”

صندوق بین المللی پول به تازگی بازدید کیف به بحث طولانی تاخیر 5.5 میلیارد دلار وام به عنوان دیده می شود بسیار مهم برای ثبات اقتصادی و اعتماد سرمایه گذاران.

یک سخنگوی مسئول سیاست خارجی اتحادیه اروپا جوزپ Borrell گفت: “پیشرفت های خوبی حاصل شد” تحت Honcharuk دولت “در تعقیب گسترده و بلند پروازانه اصلاحات در دستور کار است.”

“ما انتظار داریم دولت جدید برای نشان دادن یک شبیه درجه از عزم راسخ به دنبال این اصلاحات از جمله در رابطه با مبارزه با فساد و منافع و در بخش های مهم از جمله بخش مالی” در این بیانیه افزود که حکومت قانون “باقی مانده است سنگ بنای ثبات اقتصادی و سرمایه گذاری است.”

Zelenskiy موفق به کسب یک پیروزی در مارس 2019 انتخابات ریاست جمهوری در وعده برای پایان دادن به بومی فساد جذب سرمایه گذاری خارجی و پایان دادن به جنگ در شرق با روسیه و حمایت از جدایی طلبان.

سه ماه بعد بنده از مردم حزب جاروب ملی انتخابات به او قدرت بی سابقه ای را به فشار از طریق عمده اصلاحات اقتصادی است که تا به حال متوقف شده است توسط الیگارشی برای چند دهه.

اما اعتماد عمومی در Zelenskiy است تضعیف از نزدیک به 80 درصد در ماه سپتامبر به حدود 50 درصد در ماه گذشته رای گیری آمار و ارقام از کیف مبتنی بر Razumkov مرکز نشان می دهد.

با گزارش رویترز

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>