مقامات اوکراین می گویند که آنها ارائه شد $6 میلیون دلار رشوه برای پایان دادن به تحقیقات جنایی را به رئیس یک شرکت گاز که در آن پسر سابق معاون رئیس جمهور آمریکا جو بایدن خدمت در هیئت مدیره.

اوکراین مبارزه با فساد دادستان نذار Kholodnitskiy گفت: در یک کنفرانس مطبوعاتی در کیف در روز 13 ژوئن که نه از Bidens متصل شد, به اتهام رشوه تلاش.

این Burisma گاز شرکت بود که در مرکز یک رسوایی منجر به رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن را استیضاح محاکمه.

بایدن است تهمت دموکراتیک چلنجر در ماه نوامبر انتخابات ریاست جمهوری.

“کل مصادره شد 6 میلیون دلار. این یک رکورد میزان رشوه در اوکراین تا آنجا که من به یاد داشته باشید” گفت: Artem Sytnyk سر از ملی مبارزه با فساد اداره در طول کنفرانس خبری.

Kholodnitskiy و Sytnyk گفت: رشوه در نظر گرفته شده برای تشویق دفاتر خود را به رها کردن یک کاوشگر به Mykola Zlochevskiy رئیس Burisma و وزیر سابق محیط زیست.

Zlochevskiy مشکوک است و با استفاده از وزرا و موقعیت برای منافع شخصی.

در یک بیانیه Burisma گفت: این شرکت تا به حال هیچ چیزی برای انجام با رشوه تلاش.

در طول 25 جولای تلفن تماس مغلوب ساختن پیشی جستن خواست همتای اوکراینی خود ولدیمیر Zelenskiy به بررسی بایدن و پسرش هانتر بایدن با توجه به متن این گفتگو است.

منتقدان گفت: مغلوب ساختن پیشی جستن اجرایی نکردن حیاتی کمک های نظامی به ارزش $391 میلیون به کیف به عنوان اهرم.

در ژانویه دموکرات ها در مجلس نمایندگان متهم با سوء استفاده از دفتر و انسداد کنگره اتهامات او را رد کرد و به عنوان یک سیاسی “جادوگر شکار.”

رئیس جمهور شد و متهم پس از محاکمه در سنا در رای عمدتا در امتداد خط حزب.

بر اساس گزارش آسوشیتدپرس و رویترز

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de