طوفان دنیس roared در سراسر بریتانیا روز یکشنبه شلاق شهرها و شهرستانها با باد بالا و آزادسازی آنقدر باران که مقامات خواست ساکنان برای محافظت از خود از “زندگی را تهدید سیل” در ولز و اسکاتلند.

این ملاقات در دفتر بریتانیا خدمات ملی آب و هوا صادر شده بیش از 250 سیل هشدار برای انگلستان و اسکاتلند و ولز است.

به عنوان بادها نوتبوک تا عظیم امواج در اقیانوس اطلس شمالی و دریای شمال اجساد دو مرد بودند را از آب خارج روز شنبه در دو جداگانه جستجوهای خاموش انگلستان سواحل شرقی است.

شدید سیل هشدارهای صادر شده برای رودخانه نیته در ساوت ولز و رسانه های محلی گزارش دادند رودخانه Taff تا به حال پشت سر هم آن بانک در ویلز شهر Pontypool.

در یک دوره 24 ساعته تردگر در جنوب ولز بود ضربه 105 mm (4.1 اینچ) باران در حالی که سواحل ویلز روستای Aberdaron بود لعنتی توسط طوفان-نیروی باد تا 91 مایل در ساعت (146 kph).

صدها پرواز لغو شد با توجه به وزش شدید باد در حالی که قطار خدمات بودند بارها و بارها مختل جاری شدن سیل. سفر هرج و مرج تحت تاثیر قرار ده ها هزار نفر از مسافران بر روی یک کلید آخر هفته برای خانواده ها به مدارس بسته برای اواسط زمستان ،

در روز شنبه حدود 75 انگلیسی پرسنل ارتش و 70 ذخیره کمک کردن جوامع در سیل زده کلدر در دره منطقه در غرب ایالت یورکشایر درشمال انگلستان احداث سیل موانع و تعمیر آسیب دیده سیل دفاع.

کپی رایت © 2020 آسوشیتد پرس. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش نوشته شده و یا توزیع شود.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im