یوفا تعلیق دینامو کیف مهاجم یک سال برای دوپینگ

دینامو کیف به جلو آرتم Byesyedin دریافت کرده است یک سال تعلیق از حرفه ای بازی برای نقض ضد دوپینگ, قوانین فوتبال تیم گزارش شده در فوریه 25.

یک تجدید نظر بدن در لیگ فوتبال حاکم قدرت در اروپا با صدور این حکم روز گذشته در یک سریع و اساس و بدون نظر قبل توسط کنترل اخلاق و کمیته انضباطی.

23-در سال Byesyedin شد به طور موقت به حالت تعلیق در تاریخ 19 دسامبر پس از شکست یک تست دوپینگ پس از هفته بیستم لیگ برتر فوتبال سوئد باشگاه مالمو.

او را مجاز به قطار دوباره با این تیم در ماه اکتبر دو ماه قبل از پایان دوره رد صلاحیت.

“باشگاه دینامو کیف در مجموع با پشتیبانی از Artem Besedin. ما بهترین های ما برای کمک به او را به [این] به عنوان به زودی به عنوان امکان پذیر است” این گروه در بیانیه ای گفت.

حداکثر تعلیق برای اولین بار دوپینگ جرائم چهار سال است.

خارکف بومی دارای 21 روز برای درخواست تجدید نظر یوفا تصمیم و دینامو گفت: آن را بعد از آن تصمیم بگیرد که آیا برای به چالش کشیدن تعلیق در دادگاه داوری ورزش در لوزان سوئیس.

Byesyedin بازی در تمام شش دینامو را در لیگ اروپا مرحله گروهی بازی های این فصل و هشت گل در 13 اوکراین بازی های لیگ برتر.

وی در بخشی از اوکراین موفق, شکست نخورده, کمپین برای واجد شرایط برای سال آینده quadrennial قهرمانی فوتبال اروپا و در 12 بازی برای تیم ملی Byesyedin به ثمر رساند تا دو بار.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>