دبی, امارات متحده عربی (AP) — دبی بین المللی فرودگاه شلوغ دنیا برای مسافرت های بین المللی خبر داد و گفت: امارات متحده عربی است که محدود کردن پروازها به ایران بیش از شیوع کروناویروس جدید فقط یک روز پس از آن در سراسر متعدد انتقاد سازمان ملل از جمهوری اسلامی است.

امارات متحده عربی به مسافت های طولانی حمل و امارات و اتحاد باقی می ماند یک کلید بین المللی چابهار برای ایران 80 میلیون نفر است. در حالی که فرودگاه بین المللی دبی گفت: پروازها به مقصد تهران ادامه خواهد داد تحت تماشای آن نشان می دهد که رشد نگرانی از گسترش این ویروس در ایران به دلیل نگرانی از شیوع ممکن است بزرگتر از آنچه که مقامات در حال حاضر وجود دارد اذعان کرد.

مقامات اماراتی کاهش یافته است به نظر یا تایید فرودگاه اعلام. هیچ فوری تقدیرنامه از ایران از این تصمیم به عنوان به خوبی.

در بیانیه ای به آسوشیتد پرس, فرودگاه بین المللی دبی گفت: این امر به دنبال یک دستور صادر شده توسط این کشور به طور کلی در سازمان هواپیمایی کشوری.

“همه پروازها به مقصد و از جمهوری اسلامی ایران به غیر از تهران شده است به حالت تعلیق تا اطلاع ثانوی” فرودگاه گفت. “همه مسافران پس از رسیدن در پروازهای مستقیم از تهران دریافت خواهد کرد حرارتی غربالگری در فرودگاه توسط () دبی اقتدار بهداشت و فرودگاه مرکز پزشکی تیم است.”

امارات دولت متعلق به حامل مستقر در دبی پرواز روزانه به تهران. آن را بلافاصله در پاسخ به یک درخواست برای نظر. آن کم هزینه, خواهر, خطوط هوایی FlyDubai گفت: پروازها به مقصد اصفهان و لار مشهد و شيراز لغو شده بود. FlyDubai ادامه خواهد داد و آن دو بار در هفته پرواز به تهران.

شارجه-بر کم-هزینه حامل هوایی سعودی نیز که مگس ها به چند شهر ایران نیست پاسخ به یک درخواست برای نظر.

این فرودگاه اعلام کرد: بحرین گفت: این امر تعلیق همه پروازهای دبی و شارجه همسایه درهم امارات است که به هوا سعودی برای 48 ساعت. مقامات در شارجه به فرودگاه نمی تواند بلافاصله رسیده است.

بحرین وزارت بهداشت در روز سه شنبه افزایش تعداد موارد آلوده از ویروس جدید به هشت و گفت که تمام سفر کرده بود از ایران از طریق دبی. چهار نفر از آنها شناسایی شده اند به عنوان اتباع عربستان. موارد تایید شد به محض ورود به بحرین در طول نمایش در فرودگاه و قبل از به تعلیق در پرواز به دبی و شارجه با توجه به بحرین رسمی news agency.

دبی شده است غربالگری مسافران در پروازهای ورودی از چین که در آن شیوع آغاز شد و در ماه دسامبر. مسافت های طولانی حمل و امارات و اتحاد در میان چند خطوط هوایی بین المللی هنوز هم پرواز به پکن. با این حال شیوع در ایران تنها شد در روزهای اخیر.

رمان coronavirus آلوده بیش از 80 ، 000 نفر در سراسر جهان باعث حدود 2,700 مرگ و میر به طور عمده در چین است. سازمان بهداشت جهانی به نام بیماری COVID-19 با اشاره به منشاء آن در اواخر سال گذشته و کروناویروس که باعث می شود.

دولت ايران روز دوشنبه گفت که 12 نفر بودند در سراسر کشور از کروناویروس جدید, رد ادعای بسیار بالاتر مرگ و میر 50 توسط یک نماینده مجلس از شهرستان قم است که در کانون این ویروس در کشور است. این گزارش های ضد و نقیضی مطرح شده سوال در مورد دولت ایران را به شفافیت در مورد مقیاس شیوع.

حسن روحانی رئیس جمهور ایران به دنبال اطمینان دادن به ملت در یک سخنرانی در روز سه شنبه تماس جدید کروناویروس یک “ناخوانده و شوم مسافر.”

“ما را از طریق تاج” روحانی گفت. “ما را از طریق ویروس.”

افغانستان و کویت و عراق و عمان همچنین اعلام کرد که اولین مورد از این ویروس در روز دوشنبه و وصل آنها را به سفر با ایران است.

امارات متحده عربی یک فدراسیون از هفت sheikhdoms در شبه جزیره عربستان است گزارش 13 مورد از این ویروس جدید است. بسیاری از کسانی که متصل شدند به چین سفر می کند.

در ضمن کویت مطرح شده که تعدادی از آن موارد آلوده از سه تا پنج نفر است. تمامی این پنج تن از مسافران بازگشت در یک پرواز از ایران در شهر مشهد که در آن دولت ايران هنوز اعلام نشده تنها یک مورد از این ویروس.

دولتی کویت خبر داد که دو تا از آخرین موارد در دوشنبه شب در دو زن که از ملیت های اعلام نشده است. کویت تا به حال متوقف بیش از آخر هفته حمل و نقل با ایران بود و به تخلیه شهروندان خود از ایران.

همچنین عمان که روابط خوب با ایران متوقف پروازهای خود را با خلیج فارس همسایه است. قطر و امارات متحده عربی تنها دو کشور حوزه خلیج فارس است که هنوز هم پرواز مستقیم به ایران است.

___

آسوشیتد پرس نویسندگان Aya Batrawy در دبی, متحده عربی امارات متحده عربی و ناصر کریمی در تهران, ایران کمک به این گزارش.

کپی رایت © 2020 آسوشیتد پرس. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش نوشته شده و یا توزیع شود.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im