متوسط کلاس موشک به طور مشترک توسعه یافته توسط ایالات متحده و متخصصان اوکراین با موفقیت راه اندازی شد از ناسا در مرکز پرواز در ویرجینیا در فوریه 15, حمل نزدیک به چهار تن از منابع سخت افزاری و علم محموله به ایستگاه فضایی بین المللی (ISS).

این موشک Antares تا حدودی طراحی شده توسط پیودنه دفتر طراحی و ساخته شده توسط Pivdenmash در اوکراین Dnipro منطقه برداشته در 3:21 p. m. به وقت محلی حمل دفاع ایالات متحده امریکا شرکت نورث روپ گرومن را روباتیک ماکیان محموله فضاپیما است.

آن استوانه 3,750-کیلوگرم ظرفیت ترابری شامل میوه های تازه و پنیر چدار و پنیر manchego و همچنین به عنوان آب نبات برای خدمه ایستگاه فضایی بین المللی (ISS).

ورود به آن برنامه ریزی شده است برای فوریه 18 و خدمه را با شتاب بر روی سفینه فضایی با ایستگاه کانادا ساخته شده است بازوی روباتیک خود را برای پهلوگیری.

اولین میکروسکوپ الکترونی به پرواز در فضا ساخته شده توسط یک سیاتل شرکت به نام Voxa خواهد انجام آزمایش های علمی روی ماکیان.

13th ماکیان فضاپیمای باری است که پس از رابرت هنری لارنس جونیور, اولین آفریقایی-آمریکایی تا کنون انتخاب شده به عنوان یک فضانورد. او کشته شد و در سال 1967 سقوط جت در طول ماموریت آموزشی برای فضا است.

ناسا گفت: بافت و سلول کشت تسهیلات تحویل داده خواهد شد به ISS به عنوان به خوبی.

“ماکیان فضاپیما قرار است باقی می ماند در ایستگاه فضایی تا مارس 11, زمانی که آن را ترک در مدار آزمایشگاه” ناسا گفت: در انتشار اخبار.

آن را پشتیبانی ده ها تن از موجود و جدید تحقیقات و با توجه به یک وبلاگ توسط ناسا و نورث روپ گرومن.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im