ایالات متحده آمریکا دیوان عالی کشور بلوک افشای مواد جمع آوری شده در پروب در انتخابات روسیه دخالت

دیوان عالی ایالات متحده به طور موقت مانع از انتشار از راز هیئت منصفه شهادت جمع آوری شده در طول مشاور ویژه رابرت مولر تحقیق در انتخابات روسیه دخالت است که یک کمیته مجلس تلاش کرده است برای ماه می باشد.

مه 20 حکم نگه می دارد قبلا نامعلومی جزئیات از 22 ماه بررسی جستوجو کرد که روسیه دخالت در انتخابات 2016 را از دست قانونگذاران دموکرات در کمیته قضایی مجلس برای چند ماه دیگر.

این حکم قرار می دهد نگه دارید در یک دادگاه تجدید نظر فدرال تصمیم در ماه مارس گفت که این مواد باید افشا شود به نمایندگان مجلس به دلیل این کمیته نیاز به مواد هرحال وزارت دادگستری منافع در حفظ راز شهادت.

دادگاه عالی دستور داد دولت تا ژوئن 1 به طور رسمی درخواست تجدید نظر است که حاکم است. اگر قضات تصمیم به شنیدن در مورد یک قطعنامه نهایی ممکن رسیده تا پس از نوامبر 3 انتخابات ریاست جمهوری است که در آن دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن است به دنبال یک دوم. اگر قضات حاضر به شنیدن درخواست مواد را به دست شود.

این کمیته گفته است که این نیازهای اساسی هیئت منصفه مواد را خود تعیین مورد تهمت اقدامات از جمله این که آیا او مسدود عدالت به عنوان محققان نگاه به مبارزات انتخاباتی خود را با دخالت روس ها.

مولر گزارش صادر شده در مارس 2019, متوقف شد, و از رسیدن به نتیجه گیری در مورد تهمت رفتار از جمله این که آیا او مانع عدالت است.

گزارش مفصل چند تعاملات بین 2016 تهمت کمپین و روسیه اما پیدا کردن شواهد و مدارک کافی برای ایجاد یک توطئه جنایی بین کمپین و کرملین به نکته انتخابات.

اما بخش های زیادی از این گزارش شد نا گهان از جمله هیئت منصفه شهادت و مواد که مولر گفت: آسیب می تواند در حال انجام تحقیقات و یا تجاوز بر حریم خصوصی اشخاص ثالث. برخی از دموکرات ها ابراز نگرانی کرده اند که انشاء فرایند استفاده می شود به نگه داشتن به طور بالقوه آسیب رساندن به اطلاعات در مورد تهمت ،

وزارت دادگستری استدلال کرد که دیوان عالی کشور نباید اجازه انتشار هیئت منصفه شهادت در بخشی به دلیل کمیته قضایی مجلس داده نشده است, و هیچ نشانه ای از آن “به فوریت نیاز به این مواد را برای هر جریان استیضاح بررسی است.”

این کمیته مخالفت با تاخیر بر این اساس است که تحقیقات خود را از تهمت بود در ادامه و در آن زمان بسیار مهم است به دلیل نزدیک شدن به انتخابات نوامبر.

بررسی “امروز ادامه دارد و بیشتر توسعه یافته در پرتو حوادث اخیر” خانه اعضا گفت: قضات. دموکرات ها اشاره کرد که “ممکن است اعمال نادرست و نفوذ سیاسی” در تصمیم گیری به دنبال کوتاه زندان برای مغلوب ساختن پیشی جستن محرم راجر سنگ و پایان دادستان سابق امنیت ملی, مشاور مایکل فلین با وجود دو گناه درخواست.

این مواد در ابتدا به دنبال شدند توسط آمریکا در سال گذشته اما تا زمان دادگاه تجدید نظر حکومت در ماه مارس مغلوب ساختن پیشی جستن شده بود استیضاح توسط حزب دموکرات کنترل خانه به اتهام های مختلف و تبرئه توسط جمهوریخواهان کنترل مجلس سنا.

با گزارش آسوشیتدپرس و رویترز

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de