با فدرال ذخایر خشک دنده محافظ متحده در حال تبدیل شدن به هر یک از دیگر صنایع خصوصی و هر کسی که می تواند کمک در یک پیشنهاد از جان گذشته برای دریافت ماسک و دستکش و سایر لوازم برای پزشکان و پرستاران و دیگر کارگران خط مقدم.

وزارت بهداشت و خدمات انسانی تایید شنبه که فدرال کمد رسما لخت حداقل از طریق این ماه پس از آن قادر به انجام فقط یک خرده از آمریکا درخواست.

توسعه کامل نیست تعجب. ماه گذشته رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: فرمانداران به مراقبت از نیازهای خود را. متحده گفت: آنها در تلاش بودند اما این مناقصه در بازار جهانی برای تامین شد بسیار رقابتی و گران خوردگی متحده در برابر یکدیگر خود را در بیمارستان و سیستم های دیگر کشورها از جمله دولت ایالات متحده.

نیوهمپشایر رژیم صهیونیستی است. کریس Sununu یک جمهوری خواه گفت: خود دولت بوده است به دنبال چند راه برای به دست آوردن تجهیزات حفاظت شخصی از آنجا که به شدت از شیوع کروناویروس آشکار شد.

“آیا آن را در بازار تجاری و این که آیا آن را در خارج از کشور, آیا آن را در همکاری با کشورهای دیگر بوده ایم تمیز کاری به معنای واقعی کلمه این سیاره برای انواع PPE,” او گفت:.

متحده نیز آغاز کرده اند با هم کار کردن که آیا آن تشکیل یک ائتلاف برای ایجاد بیشتر قدرت خرید و یا ارسال بیش از حد منابع به نقاط داغ.

کالیفرنیا رژیم صهیونیستی است. گاوین Newsom گفت: این هفته خود, دولت, پرجمعیت ترین برنامه برای صرف نزدیک به 1 میلیارد دلار در ماه برای خرید 200 میلیون ماسک با ایده توزیع آنها در سراسر غرب ایالات متحده مقامات دولتی گفته اند که آنها نمی تواند راه اندازی یک جدید زنجیره تامین, اما به جای به اشتراک گذاری با کشورهای که بالا نیاز دارید. کالیفرنیا در حال صرف $1.4 میلیارد دلار در تجهیزات پزشکی حتی قبل از اعلام آن ramped تا خرید.

میشیگان رژیم صهیونیستی است. گرچن Whitmer گفت: دولت اتحاد پیوست و با دیگران در منطقه دریاچه های بزرگ برای به دست آوردن قدرت خرید. توسط هفته گذشته میشیگان که در بیشتر موارد از دو نفر دیگر کشورهای در حال صرف 130 میلیون دلار در تجهیزات پزشکی برای مقابله با بحران.

مونتانا رژیم صهیونیستی است. استیو بولاک گفت: دولت خود را دریافت کرده و پنج بار به عنوان بسیاری از ماسک از همسایه داکوتای شمالی به عنوان از ملی ذخایر. ورمونت مقامات گفت: آنها کار کرده ام با دیگر انگلستان متحده برای به دست آوردن دنده محافظ.

رژیم صهیونیستی نیویورک. اندرو کومو گفت: پیشنهاد می کنیم که کشورهای تشکیل یک کنسرسیوم خرید زمانی که او طول می کشد به عنوان رئیس ملی فرماندار این انجمن قرار می گیرند.

“اگر دولت فدرال قصد ندارم به آن را انجام دهد و سپس متحده باید آن را,” او گفت:. “اما آنچه اتفاق افتاده است در حال حاضر نمی تواند دوباره اتفاق می افتد. و آن را نمی تواند ادامه دهد.”

او تخمین زده است که نیویورک صرف حداقل 1 میلیارد دلار در واکنش به شیوع کروناویروس.

حتی زمانی که دولت فدرال توزیع شد تا از ذخایر خود بیشتر ایالت یافت می شود که از آن ارائه شده تنها کسری از آنچه که مورد نیاز است. در اوایل ماه مارس دولت فدرال گفته بود ملت می تواند نیاز به عنوان بسیاری از 3.5 میلیارد N95 ماسک ماسک در سال آینده. آن را تحویل 11.7 میلیون متحده فقط کسری از برآورد نیاز با توجه به اطلاعات منتشر شده توسط ایالات متحده آمریکا مجلس کمیته نظارت و اصلاحات است. تحویل از چرخ دنده های دیگر نیز کاهش یافت و کمتر از مقدار درخواست شده است.

فرماندار ایلینویز J. B. پریتزکر یک دموکرات گفت: دولت فرود آمد تا به حال 27 بار به عنوان بسیاری از ماسک و دستکش های خود را در آن به دولت فدرال ارائه شده است.

یک تحلیل AP از ذخایر توزیع اطلاعات منتشر شده در این هفته توسط کمیته مجلس تأکید کرد آنچه به نظر می رسد حداقل در زمان یک unfocused رویکرد که در آن دولت فدرال شد ارسال لوازم آن. کم جمعیت متحده با تعداد نسبتا کمی از تایید COVID-19 عفونت دریافت نامتناسب مقادیر برخی از تجهیزات این داده ها نشان می دهد. آلاسکا و وایومینگ برای مثال دریافت بیش از 300 ماسک برای هر مورد تایید شده در حالی که سخت ضربه نیوجرسی دریافت فقط شش در هر مورد.

برای مطمئن شود, دولت فدرال است و نه به طور کامل تامین کسب و کار و حتی با خالی ملی ذخایر. آن را خرید و دنده خارج از کشور و تبدیل آن به شرکت های خصوصی برای فروش ایالات متحده و ارسال متحده پول برای کمک به پرداخت هزینه برای خود coronavirus-هزینه های مربوط.

هنوز فرمانداران با استفاده از هر معنی که آنها می توانند برای تامین پزشکی خود کارگران به مقامات بهداشت عمومی هشدار در مورد جوش در بیشتر متحده است.

دانشگاه ایالتی لوئیزیانا گفت: آن Baton Rouge, پردیس ایجاد تسهیلات ساخت برای تولید 200,000 لباس برای پزشکان در New Orleans ساختمان در تلاش است که یک عضو هیات علمی آغاز شده و در گاراژ خود را.

آیووا وزارت اصلاحات تا به حال زندانیان تولید دنده محافظ, از جمله بیش از 25000 ماسک, 3,000 لباس و 5000 چهره سپر. در تگزاس گارد ملی است که داوطلب خدمت سربازی به کمک در اعتبار Ameritech این کشور بزرگترین تولید کننده فولاد ماسک. آریزونا خرید 6 میلیون N95 ماسک از یک خط تولید جدید ایجاد شده توسط Honeywell.

آرکانزاس کالیفرنیا و اورگان و واشنگتن فرستاده اند هواکش به کشورهای دیگر بیشتر با فشار دادن نیاز دارد. نیوجرسی در میان دریافت کنندگان.

“به عنوان به زودی به عنوان ما می توانیم با بالا بردن دست ما و می گویند” ما از طریق این “ما خواهید بود بیش از شاد به نفع بازگشت به هر جای دیگری است که رفتن را از طریق (it) به عنوان یک نقطه داغ” فرماندار جمهوریخواه نیوجرسی ، فیل مورفی گفت.

___

Mulvihill گزارش از Cherry Hill, New Jersey.

___

آسوشیتد پرس خبرنگاران مایک Catalini در ترنتون نیوجرسی; باب کریستی در ققنوس; ملیندا Deslatte در Baton Rouge, لوئیزیانا; David Eggert در لانسینگ میشیگان; بن فاکس در واشنگتن, d. C.; امی بث هانسون در هلنا مونتانا; Anthony Izaguirre در چارلستون; دیوید پیت در Des Moines, آیووا; Holly Ramer در کنکورد, New Hampshire; Wilson حلقه در مونپلیه, ورمونت; Kathleen Ronayne در ساکرامنتو کالیفرنیا; Julie Carr Smyth در کلمبوس, اوهایو; Marina وینیو در آلبانی نیویورک; و پل وبر در Austin, تگزاس کمک به این مقاله است.

کپی رایت © 2020 آسوشیتد پرس. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش نوشته شده و یا توزیع شود.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im