ایالات متحده فرستاده ویژه اتحادیه اروپا دیپلمات بحث طالبان مقابله با انتخاب مجدد رئیس جمهور

ایالات متحده فرستاده ویژه امریکا برای افغانستان زلمای خلیل زاد و انتخاب مجدد رئیس جمهور اشرف غنی در فوریه 19 به بحث در مورد ایالات متحده آمریکا در مقابله با طالبان در هفت روز کاهش خشونت.

غنی قبلی بعد برنده اعلام شد از شدت رقابت در انتخابات ریاست جمهوری که نتایج آن رد شد با رقیب اصلی رئیس اجرائیه.

غنی دفتر منتشر شده بیانیه ای گفت او و دیپلمات های ایالات متحده برگزار شده بود “موثر” ملاقات با رهبران محلی در چگونه دولت افغانستان رسیدگی خواهد روند صلح در نهایت پایان دادن به نزدیک به دو دهه جنگ.

نیز, جوزپ Borrell, اتحادیه اروپا, ارشد, دیپلمات تبریک غنی در حفظ ریاست جمهوری در حالی که هل دادن برای یک “را شامل پروسه صلح” در یک تماس تلفنی در همان روز.

Borrell “تاکید کرد اولویت در حال حاضر خواهد شد برای اطمینان از وحدت در حمایت از یک فراگیر, روند صلح,” اتحادیه اروپا در انتشار اخبار گفت.

او ادامه داد: “اتحادیه اروپا آمادگی خود را برای حمایت از روند صلح که فرصت نمی شود از دست رفته.”

عبدالله در تاریخ 17 فوریه گفت: یک جلسه از وزرای دولت که طالبان موافقت کرده بود به هفت روز کاهش خشونت جلوتر از سرگیری مذاکرات صلح با ایالات متحده بود که “نهایی” یک هفته زودتر و ممکن است امضا شود به عنوان به زودی به عنوان مارس 29.

به گزارش نیویورک تایمز در هفته گذشته که رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن او داده بودند “مشروط” تایید از سرگیری مذاکرات صلح.

بر اساس گزارش رویترز و نیویورک تایمز

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر

کفش اسپرت