سناتور ایالات متحده آمریکا قانون برای جلوگیری از تکمیل خط لوله گاز

گروهی از سناتورهای هر دو حزب ارائه شده است قانون برای جلوگیری روسیه از تکمیل بحث زیراب طبیعی-خط لوله گاز به آلمان است.

پنج سناتورها به رهبری تد کروز (جمهوری خواه-تگزاس) و جین شاهین (دموکرات-New Hampshire) معرفی قانون در ژوئن 4 برای گسترش تحریم های موجود علیه Nord Stream 2 که دو برابر صادرات گاز روسیه به آلمان اگر به پایان رسید.

ایالات متحده در ماه دسامبر 2019 گذشت حفاظت از امنیت انرژی در اروپا عمل قرار می گیرد که تحریم ها در رگ های تخمگذار Nord Stream 2 خط لوله در امتداد کف دریای بالتیک متوقف 11 میلیارد دلار پروژه در مدت کوتاهی قبل از اتمام آن است.

به اطراف این لایحه تاثیر روسیه فرستاده است خود کشتی به دریای بالتیک به وضع باقی مانده 160 کیلومتر از خط لوله. Nord Stream 2 متشکل از دو خط موازی کشش 1,230 کیلومتر از روسیه به آلمان, در امتداد دریای بالتیک طبقه.

قانون جدید وسیعتر تحریم ها در قانون موجود شامل هر نهاد فراهم می کند که بیمه تجهیزات بندری و یا اتصال اینترنت با خدمات پروژه و همچنین هر شرکت است که گواهی Nord Stream 2 برای عملیات.

“وجود دارد هر دو حزب و دو مجلس مقننه اجماع است که در روسیه جریان نورد 2 خط لوله به شمار بحرانی تهدید برای آمریکا و امنیت ملی باید تکمیل شود. با این وجود پوتین همچنان به تلاش برای دور زدن آن تحریم های” کروز در بیانیه ای گفت.

ایالات متحده مخالف جریان نورد 2 و ادعا آن را تضعیف اوکراین و تقویت گرفتن روسیه در انرژی در اروپا میباشد.

این خط لوله قادر می سازد روسیه برای تغییر مسیر صادرات گاز به اروپا در سراسر اوکراین محروم کردن کیف از میلیاردها دلار مورد نیاز حمل و نقل درآمد.

Naftogaz اوکراین دولتی گاز طبیعی شرکت اتحاد لابی ایالات متحده به تصویب و سپس گسترش تحریم ها ،

مسکو را متهم واشنگتن با استفاده از تحریم ها برای باز کردن درب برای بیشتر آمریکا گاز طبیعی مایع (LNG) صادرات به اروپا است.

ایالات متحده ramped تا تولید گاز در طول دهه گذشته و با آغاز صادرات LNG به اروپا است. تگزاس که کروز نشان دهنده این است که این کشور بزرگترین تولید کننده گاز طبیعی است.

قانون جدید نیاز به تصویب هر دو مجلس کنگره و امضا شده توسط رئیس جمهور قبل از آن می تواند تبدیل به قانون است.

روسیه امیدوار به پایان این خط لوله با سه ماهه اول سال 2021 در آخرین رئیس جمهور روسیه ولادیمیر پوتین گفت: در ماه ژانویه است.

در آن زمان کنگره هفت ماه به تصویب اولین Nord Stream 2 لایحه.

شاید نگرانی که روسیه می تواند تکمیل پروژه قبل از قانون جدید تصویب شده است نویسندگان را ساخته اند تحریم های جدید عطف به ماسبق به دسامبر 2019.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de