سناتور ایالات متحده انتقاد روسیه برای نقض حقوق در ‘Occcupied کریمه’

سناتور باب منندز (دموکرات-نیوجرسی) انتقاد روسیه برای آنچه که او به نام “جدی حقوق بشر” نقض حقوق بشر در کریمه در طول شش سال پس از روسیه را “غیر قانونی اشغال و الحاق” شبه جزیره از اوکراین.

“امروز به عنوان آن بود شش سال پیش در کریمه در خاک اوکراین باقی مانده است. دوره” منندز این عضو ارشد کمیته روابط خارجی سنا گفت: در 18 مارس.

“در این غم انگیز روز من ایستاده در همبستگی با مردم کریمه که در ادامه به صورت جدی نقض حقوق بشر در دست خود اشغالگران از جمله شکنجه بازداشت خودسرانه و فرسایش اساسی آزادی بیان و انجمن” منندز گفت.

منندز انتقاد آمد و به عنوان رئیس جمهور روسیه ولادیمیر پوتین شروع یک سفر دو روزه به کریمه که مسکو ضبط شده در سال 2014.

مسکو اعزام نیروهای نظامی در سراسر کریمه و امن کنترل از کلید ساختمان های دولتی در ماه فوریه 2014. ماه پس از آن انجام عجله سازماندهی همه پرسی در کریمه وضعیت است که در نظر گرفته نامشروع توسط بیش از 100 کشور جهان است.

در بیانیه منندز به ذکر است که کنگره “ساخته شده است روشن” در چند قطعه از قوانین است که “ایالات متحده باید هرگز تشخیص روسیه را غیر قانونی اشغال کریمه.”

وزیر خارجه آمریکا, Mike Pompeo در فوریه 26 گفت: واشنگتن “می کند و نمی خواهد تا کنون تشخیص” مسکو الحاق کریمه.

در ژانویه 29, وزارت خزانه داری ایالات متحده به اتحادیه اروپا پیوست و کانادا در تحمیل تازه تحریم ها علیه روسیه در پاسخ به مسکو “ادامه داد: پرخاشگری نسبت به اوکراین و اقدام به اشغال کریمه.”

منندز خواست کشورهای دیگر در سراسر جهان به “اتخاذ یک سیاست nonrecognition کریمه به خاک روسیه است.”

“هنگامی که رهبران جهان نمی صحبت کردن در برابر پوتین را به استفاده از خشونت برای تغییر مرزهای ملی را تنها emboldens آینده غیر قانونی و تجاوز,” او گفت:.

در مارس 16, اتحادیه اروپا گفت: همه 27 عضو از بلوک باقی مانده متعهد به “به طور کامل اجرای” یک nonrecognition سیاست از جمله از طریق استفاده از تحریم ها تا زمانی که حاکمیت اوکراین و تمامیت ارضی ترمیم هستند.

با گزارش اینترفاکس

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>