خواه به رهبری قضایی مجلس سنا کمیته تایید حکم قدرت سیاسی به اتهام کنگره تحقیقات وزارت دادگستری پروب به دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن 2016 انتخابات ریاست جمهوری و مخاطبین خود را با روسیه است.

این کمیته در ژوئن 11 رای دادند 12-10 در امتداد خط حزب به اعطای آن رئیس حزب جمهوری خواه و سناتور لیندزی گراهام (کارولینای جنوبی) اقتدار به حکم ده ها تن از فعلی و سابق وزارت دادگستری مقامات.

گراهام نزدیک مغلوب ساختن پیشی جستن متحد گفت که این پنل را نگاه کنید که چگونه بخش رفت “پس از خاموش ریل” را به عنوان آن را مورد بررسی قرار تهمت و مبارزات انتخاباتی خود را.

سناتور دایان فاینستاین (کالیفرنیا) پانل بالا دموکرات متهم گراهام از طرفی کمیته قوانین که نیاز به تایید جداگانه برای فرد احضاریه.

رئیس جمهور و جمهوری خواه متحدان ادعا که وزارت دادگستری تحقیقات که منجر به 22 ماه کاوشگر پس از آن آمریکا و مشاور ویژه رابرت مولر شد و تلاش برای تضعیف تهمت نامزدی و بعد از ریاست جمهوری خود.

دموکرات مشاهده سنا پروب به عنوان یک شگرد سیاسی برای کمک به مغلوب ساختن پیشی جستن انتخاب مجدد در نوامبر 3 انتخابات.

مولر گزارش صادر شده در مارس 2019 دقیق متعدد تعاملات بین 2016 تهمت کمپین و روسیه اما پیدا کردن شواهد و مدارک کافی برای ایجاد یک توطئه جنایی بین کمپین و کرملین به نکته انتخابات.

یک ماه دسامبر گزارش وزارت دادگستری بازرس کل در بر داشت متعدد خطاها و حذفیات در برنامه FBI فرستاده شده به انجام نظارت در سابق مغلوب ساختن پیشی جستن کمپین دستیار در اوایل ماه پروب.

اما هیچ مدرکی وجود ندارد که اف بی آی عمل کرده بود با تعصب سیاسی.

بر اساس گزارش رویترز و آسوشیتدپرس

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de