آمریکا به دنبال گسترش ایران تحریم تسلیحاتی تنظیم صحنه برای برخورد بیش از ایران

وزیر امور خارجه مایک Pompeo می گوید که ایالات متحده اجازه نخواهد داد ایران به خرید و یا فروش تسلیحات متعارف پس از سازمان ملل متحد تحریم منقضی می شود در ماه اکتبر در یک حرکت است که می تواند بی درنگ تهران به بیرون 2015 هسته ای و عمده منع گسترش پیمان.

“ما در حال رفتن به اجازه دهید که اتفاق می افتد” Pompeo به خبرنگاران گفت: در اخبار جلسه در تاریخ 29 آوریل هنگامی که درباره پایان تحریم تسلیحاتی.

“ما با شورای امنیت سازمان ملل به گسترش است که ممنوعیت آن فروش اسلحه و سپس در صورت ما نمی توانیم به هر کس دیگری به act ایالات متحده آمریکا است که ارزیابی هر امکان در مورد چگونه ما ممکن است انجام دهد که” او گفت:.

ممنوعیت فروش سلاح های متعارف برای ایران به پایان می رسد در 23 اکتبر تحت قطعنامه شورای امنیت سازمان ملل 2231 که مندرج 2015 هسته ای بین تهران و قدرت های جهانی.

ایالات متحده خارج از توافق هسته ای شناخته شده به عنوان طرح جامع اقدام مشترک (JCPOA) در سال 2018 و reimposed تحریم ها بر ایران افزایش تنش ها در سراسر شرق میانه و ارسال به اقتصاد ایران به اضمحلال رود.

چین و روسیه هر دو امضا به ایران اعتقاد بر این بود مشتاق به فروش اسلحه به ایران به احتمال زیاد به ورزش خود حق وتو در شورای امنیت برای مخالفت با گسترش تحریم تسلیحاتی سازمان ملل متحد.

برای دور زدن چین و روسیه وتو قدرت Pompeo گفت که ایالات متحده آماده است به استدلال می کنند که آن را هنوز هم یکی از شرکت کنندگان در توافق هسته ای به دلیل آن ذکر شده بود به عنوان یکی تحت قطعنامه سازمان ملل متحد.

که ادعا می کنند می آید حتی به عنوان رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن به وضوح اعلام کرد در ماه مه سال 2018 او “فسخ ایالات متحده مشارکت” در JCPOA.

طرفین به توافق هسته ای می تواند پیاده سازی یک به اصطلاح “snapback” مکانیزم به reimpose تحریم و یا تمدید تحریم تسلیحاتی با اعلام ایران به نقض.

“شورای امنیت سازمان ملل متحد قطعنامه 2231 بسیار روشن است: ما مجبور به اعلام خودمان یک از شرکت کنندگان” Pompeo به خبرنگاران گفت:. “آن را بدون ابهام و حقوق است که تعلق به شرکت کنندگان در قطعنامه شورای امنیت سازمان ملل به طور کامل در دسترس به تمام کسانی که شرکت کنندگان است.”

دیپلمات های اروپایی که مورد سوال که آیا واشنگتن می تواند ماشه تحریم snapback دلیل آن خارج شد معامله.

Pompeo گفت که ایالات متحده نیز خواستار اقدام از انگلیس و فرانسه و آلمان موسوم به E3 باقی می ماند که شرکت کنندگان به JCPOA و سعی کرده اند به آن را ذخیره کنید.

اروپا در حالی که های آمریکا بیش از ایران فعالیت های خود در خاورمیانه و موشکی خود برنامه در حال حاضر جداگانه اسلحه محدودیت و معتقد است که مسئله هسته ای مهم تر است.

نیز وجود دارد سوال که آیا موجود سازمان ملل متحد تحریم تسلیحاتی موثر است که ایران همچنان به عرضه متحدان منطقه ای آمریکا و پروکسی.

علی Vaez ایران مدیر پروژه در گروه بین المللی بحران گفت: RFE/RL که تمدید شد و همچنین بعید است برای جلوگیری از چین و یا ایران از فروش اسلحه به ایران است.

“حذف تحریم تسلیحاتی یکی از معدود باقی مانده مزایای JCPOA برای ایران. محروم کردن تهران از داشتن دسترسی به بازار اسلحه را وادار خواهد کرد ایران برای دو برابر کردن آن پشتیبانی از پروکسی و آن موشک های بالستیک, برنامه,” او گفت:.

در پاسخ به ایالات متحده “حداکثر فشار” کمپین ایران ratcheted تا تنش های منطقه ای و نقض نقاط ایران آن را می گوید به سرعت می تواند معکوس شود اگر دیگر احزاب مطابق با تعهدات خود.

یک به اصطلاح “صبر استراتژیک” دکترین طراحی شده برای تحمل بار به امید مغلوب ساختن پیشی جستن یک مدت رئیس جمهور منتقل شده به یکی از “حداکثر مقاومت است.”

به دست آورد کمی سود اقتصادی تحت توافق هسته ای مقامات ایرانی گفته اند که آنها ممکن است به طور کامل برداشت از JCPOA و بین المللی پیمان عدم اشاعه اگر تحریم تسلیحاتی افزایش یافته است.

“این یک بلوف. این اجازه می دهد تا تهران برای به دست آوردن فوری اهرم و آن را ایجاد یک بین المللی منع گسترش بحران است که می تواند نتیجه معکوس در مغلوب ساختن پیشی جستن در طول مجدد انتخابات” پیش از انتخابات ماه نوامبر Vaez گفت.

cw/ab

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>