واشنگتن — ایالات متحده تحمیل مجازات های مالی در روس نفت تجاری روسیه-نفتی متعلق به شرکت کارگزاری به صورت فعال در ونزوئلا بخش انرژی در نقض تحریم های ایالات متحده در این کشور آمریکای جنوبی.

در یک بیانیه در فوریه 18, وزیر امور خارجه, Mike Pompeo گفت: تحریم ها نیز قرار داده شده در کارگزاری, رئيس جمهور, Didier کسیمیرو برای داشتن “عمل یا ادعا به عمل برای یا از طرف روس نفت تجاری است.”

“به عنوان کارگزار از معاملات جهانی برای فروش و حمل و نقل از ونزوئلا نفت خام روس نفت تجارت به لبه پنجره رساند تا دیکتاتوری [رئیس جمهور نیکولاس] مادورو را قادر می سازد خود را در سرکوب مردم ونزوئلا,” Pompeo گفت: در بیانیه منتشر شده توسط وزارت امور خارجه.

“مادورو را نابود کرده است ونزوئلا نهادهای اقتصاد و زیرساخت های, در حالی که غنی سازی خود و همدستان او از طریق سوء استفاده از قدرت دولتی و استقبال از بدگویی حمایت از روسیه و همچنین از کوبا, ایران, و, چین,” او اضافه شده است.

روس نفت تجاری سوئیس-بر اساس واحد دولتی روسیه متعلق به غول های انرژی روس نفت و تاسیس شد در سال 2011 با توجه به وب سایت این شرکت.

روس نفت با این نسخهها کار با ونزوئلا غول های انرژی Petroleos de Venezuela در آمریکای جنوبی است. آن را بلافاصله اظهار نظر در مورد تحریم ها که به طور کلی بلوک این شرکت و رئیس جمهور آن از عامل در بازارهای مالی جهانی.

غنی از انرژی ونزوئلا شده است درگیر در یک ماه-طولانی بست سیاسی با مخالفت حامیان.

روسیه و کوبا و ایران و چین کلید حامیان مادورو که در سال 2013 شد و سوگند یاد کرد, برای دومین دوره در ژانویه 2019 پس از انتخابات که خدشه دار شد یک مخالف تحریم و ادعای رای تقلب.

مخالفان را متهم به سوسیالیست مادورو از mismanaging اقتصاد ارسال این کشور را به یک بحران اقتصادی است. مادورو سرزنش کرده خارجی ها از جمله آمریکا برای ایجاد بحران است.

ایالات متحده و بیش از 50 کشور دیگر به رسمیت شناخته اند رهبر مخالفان و قانونی سخنران ژوئن Guaido ونزوئلا به عنوان رهبر و خواستار آن شدند که مادورو ،

“در حالی که رییس جمهور موقت ژوئن Guaido آثار خود را با ائتلافی از شرکای بین المللی نسبت به آینده ای بهتر برای مردم ونزوئلا مادورو به طور فزاینده ای منزوی شده و متکی بر کمک یک گروه کوچک از متفقین رژیم که غارت ونزوئلا منابع در حالی که او همچنان به سرکوب ونزوئلا,” Pompeo گفت: در این بیانیه است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im