آمریکا تحریم ایران در انتخابات برای جلوگیری از نامزدها انکار ‘عادلانه’ نظرسنجی

ایالات متحده تحمیل کرده است اقدامات محدود کننده در پنج غیرمنتخب اعضای دولت ایران در آژانس آن را متهم به رفع ملی انتخابات که قرار است اواخر این هفته.

وزارت خزانه داری اعلام کرد تحریم ها علیه اعضای شورای نگهبان و انتخابات هیأت نظارت در فوریه 20, یک روز قبل از انتخابات.

ایالات متحده را متهم آژانس از رد صلاحیت نامزدها که اصلا به دنبال سیاست های کشور آیت الله علی خامنه ای ،

تحریم از مردان عبارتند از: احمد جنتی قدرتمند روحانی که دبیر شورای نگهبان. جنتی گرفته “بررسی صلاحیت” نامزدها برایان قلاب وزارت امور خارجه به ویژه نماینده ایران گفت: در فوریه 20 جلسه مطبوعاتی در واشنگتن است.

قلاب و گفت: کمیته انتخابات “را تکذیب کرد بیش از 7000 نامزد مناسب برای ریاست مجلس صندلی” در فوریه 21 نظرسنجی. اضافی 90 نشسته اعضای مجلس رد صلاحیت شده از در حال اجرا برای انتخاب مجدد او اضافه شده است.

جنتی و چهار دیگر تحریم اعضای “را تکذیب کرد مردم ایران آزاد و عادلانه” انتخابات قلاب گفت.

“مغلوب ساختن پیشی جستن دولت نمی خواهد تحمل دستکاری در انتخابات به نفع نظام است كه دستور کار این [تحریم] عمل در معرض کسانی که ارشد رژیم مقامات مسئول برای جلوگیری از مردم ایران از آزادانه انتخاب رهبران خود را” وزیر خزانه داری استیون Mnuchin در بیانیه ای جداگانه گفت.

این اقدامات همچنین به درخواست محمد یزدی عضو ایران شورای نگهبان که قبلا ایران اولین رئیس قوه قضائیه. سه تن دیگر از اعضای کمیته انتخابات در حال عباس علی Kadkhodaei سیامک Rahpeyk و محمد حسن صادقی مقدم.

تحریم ها مسدود خواهد شد هر گونه اموال متعلق به افراد در ایالات متحده و منع شهروندان ایالات متحده از انجام معاملات مالی با آنها.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>