ایالات متحده و روسیه و مناسبت تاریخی الب جلسه به عنوان مثال از غلبه بر ‘تفاوت’

ایالات متحده و روسیه باید جشن سالگرد 75 از یک جلسه بین ایالات متحده و اتحاد جماهیر شوروی سربازان بر روی یک پل در آلمان به عنوان یک مثال که دو کشور می تواند غلبه بر “تفاوت” را به حل و فصل تهدید جهانی است.

تاریخی دست دادن توسط ایالات متحده و نیروهای شوروی در 25 آوریل 1945. به عنوان آنها ایستاده بود در یک آسیب دیده پل عبور Riber الب در نزدیکی شهر تورگاو مدلول قریب الوقوع شکست آلمان نازی توسط نیروهای متفقین.

“این ‘روح الب’ یک مثال از اینکه چگونه ما کشورها را کنار بگذارید می توانید تفاوت ایجاد اعتماد و همکاری در پیگیری بیشتر علت” رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن و ولادیمیر پوتین رئیس جمهور روسیه گفت: در یک بیانیه مشترک در آوریل 25.

سالگرد می آید به عنوان دو کشور در تقابل با یک میزبان از مسائل دوباره در حال مبارزه با یک دشمن مشترک در coronavirus بیماری همه گیر.

ایالات متحده-روابط روسیه در پایین ترین نقطه خود را پس از پایان جنگ سرد بیش از یک ربع قرن پیش به عنوان اقدامات کرملین از جمله الحاق شبه جزیره کریمه اوکراین برای حمایت از جدایی طلبان در شرق اوکراین و دخالت در انتخابات آمریکا تحت فشار قرار دادند که واشنگتن به اعمال سخت ضربه تحریم ها علیه این کشور است.

اما گفتگو میان واشنگتن و مسکو فعال در هفته های اخیر در میان مبارزه جهانی برای جلوگیری از گسترش COVID-19.

مغلوب ساختن پیشی جستن و پوتین صحبت کرده و حداقل پنج بار در طول ماه گذشته به بحث در مورد این بیماری همه گیر از جمله تاثیر آن بر قیمت جهانی نفت در یک تعداد بی سابقه ای از تماس های پس از مغلوب ساختن پیشی جستن در زمان کار در سال 2017.

سفیر ایالات متحده در روسیه جان سالیوان گفت: این حوادث از 75 سال پیش بود یک یادآوری است که جهان یک “امن تر و با ثبات تر محل” هنگامی که ایالات متحده و روسیه “برسد که در سراسر پل و با هم کار کنند.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>