آمریکا: روسیه و چین در حال چرخش Coronavirus توطئه به سرزنش غرب

چین و روسیه در حال ترویج “false روایات” در رسانه های اجتماعی است که سرزنش غرب برای این بیماری همه گیر کوروناویروس در حالی که ریخته گری کشور خود به عنوان بهترین و مجهز برای مقابله با بحران, مقامات ایالات متحده می گویند.

این پیام ابراز شد در بروکسل در مارس 6 در طول یک تلفن کنفرانس مطبوعاتی با توجه به اقدام آمریکا معاون وزیر امور خارجه در امور اروپا و اوراسیا امور فیلیپ Reeker و آمریکا و نماینده ویژه و هماهنگ کننده جهانی تعامل مرکز Lea گابریل.

گابریل گفت: روسیه به ویژه دستفروشی تئوری های توطئه که سرزنش ایالات متحده برای این ویروس نیز آلوده کرده است که بیش از 3.6 میلیون نفر در سطح جهان و کشته شدن بیش از 258,000.

“فقط به نام برخی از روسیه بحرانی ترین مضر روایت — آنها شده است با استفاده از روایات نادرست که COVID-19 تهیه شده توسط ایالات متحده آمریکا به عنوان یک بیو سلاح. آنها تحت فشار قرار دادند کاذب روایت است که آمریکا و دیگر دولت های غربی استفاده کرده اند و تلاش ها برای مهار [وقوع] به عنوان بخشی از یک طرح برای افزایش کنترل دولت بر جمعيت” گابریل توضیح داد.

او افزود که روسیه و چین سعی کرده بود به “فشار نادرست از روایات” است که دو کشور “در حال رهبران جهانی در مهار این ویروس در حالی که اتحادیه اروپا و ناتو و ایالات متحده هستند یا نمی خواهند و یا ناتوان از پرداختن به” بیماری همه گیر.

Reeker گفت: روسیه تا به حال شده است با درگیر شدن در چنین دروغ مبارزات برای برخی از زمان.

او گفت: واشنگتن و همچنین ناتو شد توجه بیشتر به “cyber-قلمرو” را به عنوان آن را تبدیل به یک تهدید در حال رشد.

گابریل گفت: چین که در آن کروناویروس اولین بار شناسایی شده در ماه دسامبر بود که با تمرکز بر شکل دادن به “جهانی روایت” و “منحرف[ing] مقصر” برای این بیماری همه گیر.

“بنابراین ما در حال حاضر دیده می شود تلاش های هماهنگ با پکن به فشار متضاد نظریه ها در مورد COVID-19 که در نظر گرفته شده برای ایجاد شک و تردید برای منحرف کردن سرزنش و برای ایجاد این ایده که آن را نمی ممکن است به حقیقت را می دانم” گابریل گفت.

چین نیز “تلاش برای فشار روایت است که آن را نسبت به غرب در پاسخ به بهداشت جهانی بحران,” او اضافه شده است.

Reeker همچنین خطاب به تصمیم رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن به حالت تعلیق در ایالات متحده کمک های مالی از سازمان بهداشت جهانی (WHO) یک حرکت انتقاد رهبران جهان. در ساخت این خبر در مارس 15, مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: سازمان ملل تا به حال “شکست خورده در آن اساسی وظیفه” در پاسخ به شیوع کروناویروس.

“آنچه ما انجام شد و ما تا به حال برخی از نگرانی های زیادی در مورد این که چگونه از آن استفاده شده است و چگونه آن را شکست خورده است و در بسیاری از جنبه ها در برخورد با این بیماری همه گیر. که یک چیز جدید شده اند وجود دارد تلاش های متعدد برای اصلاح که فقط در دهه گذشته است. اما چه کسی انجام داده است بسیاری از چیزهای خوب در سراسر جهان, البته, و ایالات متحده بزرگترین حامی مالی از این که” Reeker گفت.

“بنابراین آنچه که ما انجام دادیم این بود تعلیق پرداخت در این مرحله در حالی که ما بررسی دقیقا چه رفته است وجود دارد مطمئن شوید که قطعا ما پول — اما رک و پوست کنده همه چیز را — در حال رفتن به استفاده صحیح و بیشتر از ما سرمایه گذاری را به بخش بهداشت و درمان به خصوص وقتی که می آید به COVID-19” او توضیح داد, تاکید واشنگتن باقی خواهد ماند “بسیار درگیر” در مبارزه با کروناویروس.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de