ایالات متحده رزومه کمک نظامی به اوکراین با انتشار 250 میلیون دلار در کمک های

وزارت دفاع ایالات متحده اعلام کرده است از سرگیری میلیون دلار در قالب کمک نظامی به اوکراین پس از آن یخ زده بود سال گذشته قرار دادن آن در قلب استیضاح از رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن.

پنتاگون گفت: 250 میلیون دلار منتشر خواهد شد برای کمک به “آموزش تجهیزات و مشاوره تلاش برای تقویت اوکراین ظرفیت به طور موثر دفاع از خود در برابر تهاجم روسیه.”

یک پنتاگون در بیانیه ای می گوید: کمک های تعهد دیرینه دفاع رابطه بین ایالات متحده و اوکراین گفت که این کشور “یک شریک مهم در خط مقدم استراتژیک رقابت با روسیه است.”

پشتیبانی را تکمیل ناتو کمک های امنیتی به کیف می آید و پس از ایالات متحده گواهی اوکراین دولت تا به حال اجرا مورد نیاز اصلاحات در نظامی پنتاگون در بیانیه ای گفت:.

در سال گذشته اوکراین گرفته شده است “گام های قابل توجهی” برای تقویت نظامی کنترل نظامی, اصلاحات در مدیریت و فرماندهی سازه و کاهش فساد آن گفت.

ایالات متحده و سایر کشورهای غربی گسترش یافته حمایت از اوکراین نظامی از مسکو کنترل ضبط از اوکراین شبه جزیره کریمه در مارس 2014 پس از ارسال در نیروهای نظامی و برگزاری یک همه پرسی را رد کرد و به عنوان غیر قانونی توسط حداقل از 100 کشور جهان است. مسکو نیز حمایت جدایی طلبان در یک جنگ در شرق اوکراین که به کشته شدن بیش از 13000 نفر از آوریل 2014.

پنتاگون در بیانیه ای می گوید که ایالات متحده همچنان به اصرار تمام متحدان و شرکای خود برای افزایش حمایت خود را از اوکراین امنیت و دفاع است.

سال گذشته مغلوب ساختن پیشی جستن مسدود صدها میلیون دلار کمک نظامی به این کشور در حالی که او به دنبال کمک از دولت برای بررسی سابق جو بایدن خود را دموکراتیک چلنجر در ماه نوامبر انتخابات ریاست جمهوری.

دموکرات ها گفت: مغلوب ساختن پیشی جستن درخواست به مبلغ یک نشخوار-pro-موجود برای کمک نظامی و راه اندازی یک استیضاح پرس و جو برای سوء استفاده از قدرت و انسداد کنگره است.

تهمت بود تبرئه توسط سنا در اوایل این سال است.

با گزارش توسط AFP

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de