ایالات متحده سناتور جمهوریخواه انتشار متن فلین تماس با دیپلمات های روسیه

رونوشت از تماس های تلفنی است که محوری به ایالات متحده آمریکا تحقیق و تفحص از روسیه سال 2016 انتخابات دخالت داشته اند محرمانه و منتشر شده توسط سناتور جمهوریخواه.

یک متن را نشان می دهد که مایکل فلین به عنوان مشاور و سپس رئیس جمهور منتخب دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن خواست سفیر روسیه بود “حتی-keeled” در پاسخ به اقدامات تنبیهی اعمال شده توسط رئیس جمهور باراک اوباما.

که درست است که به تاریخ دسامبر 29, 2016 — روز دولت اوباما اعلام کرد که اخراج 35 ادعا اطلاعاتی روسیه از فعالان ایالات متحده است.

متن نشان می دهد که فلین گفت: سفیر روسیه thst “ما می توانیم بهتر گفتگو” در مورد ایالات متحده آمریکا و روسیه روابط پس از مغلوب ساختن پیشی جستن رئیس جمهور شد.

دموکرات ها می گویند که این متن نشان می دهد فلین به دروغ FBI زمانی که او را تکذیب کرد جزئیات این گفتگو که او undercutting یک رئیس جمهور نشسته در حالی که برقراری ارتباط در مورد تحریم ها با یک کشور بود که فقط دخالت در انتخابات 2016.

اما متحدان رئیس جمهور تهمت حفظ FBI به حال هیچ دلیلی برای بررسی فلین در وهله اول. آنها اصرار دارند این متن نشان می دهد او چیزی نمی اشتباه.

متن منتشر شده در مارس 29 پس از ارائه به مجلس سنا با مغلوب ساختن پیشی جستن جدید اطلاعات ملی مدیر جان Ratcliffe.

آنها بعید است به طور قابل توجهی تغییر شکل درک عمومی از تماس بین فلین و پس از آن-سفیر روسیه سرگئی Kislyak.

حزبی بخش بیش از این مورد به شدت در طول ماه گذشته با وزارت دادگستری ایالات متحده در حرکت به اخراج دادستان است.

بر اساس گزارش آسوشیتدپرس و رویترز

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر

دیدگاهتان را بنویسید