ایالات متحده مذهبی-آزادی گزارش بهبود در ازبکستان زوال در روسیه

گزارش کمیسیون بین المللی آزادی مذهبی (USCIRF) است پیشنهاد وزارت امور خارجه حذف ازبکستان از آن “بدترین بدترین” لیست مجرمین از آزادی مذهبی در حالی که تکرار کرد که روسیه باید در این لیست است.

مستقل هر دو حزب نهاد مشورتی ایجاد شده توسط کنگره توصیه هایی را در مورد جهانی آزادی مذهبی ارائه شده در گزارش سالانه خود در 28 آوریل که 14 کشور قرار داده می شود در “کشور از نگرانی خاص” لیست دسته مادی و معنوی برای کسانی که حمل کردن “سیستماتیک مداوم و فاحش” نقض آزادی مذهبی.

در کنار سودان کمیسیون توصیه می شود ازبکستان حذف شود به عنوان یک کشور از نگرانی های خاص, یک حرکت در حال حاضر گرفته شده توسط رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن دولت در سال گذشته است.

ازبکستان گرفته است “گام های مهم خود را” به منظور بهبود آزادی های مذهبی, ضمانت حذف آن از لیست بدترین کمیسیون گفت.

به عنوان پیشرفت های آن اشاره کرد برای پایان دادن به طولانی حملات در جوامع مذهبی و محدودیت در ادبیات و همچنین دولت اعلام آن را خواهد دید بدنام Jasliq زندان است.

تاشکند هنوز باقی مانده در لیست سازمان دیده بان به این معنی هنوز هم وجود دارد “شدید” نقض آزادی مذهبی در آسیای مرکزی کشور است. کشورهای دیگر در USCIRF ویژه سازمان دیده بان لیست عبارتند از: کوبا و نیکاراگوئه, افغانستان, الجزایر, جمهوری آذربایجان, بحرین, جمهوری آفریقای مرکزی مصر و اندونزی و عراق و قزاقستان و مالزی و ترکیه است.

وزارت امور خارجه در حال حاضر تعیین شده و نه از 14 کشور در فهرست بدترین کشورها در مورد آزادی مذهبی: برمه و چین و اریتره و ایران و کره شمالی و پاکستان و عربستان سعودی, تاجیکستان و ترکمنستان.

اما تا کنون نه به دنبال USCIRF توصیه به اضافه کردن پنج نفر دیگر — هند نیجریه و روسیه و سوریه و ویتنام است.

روسیه ‘بدتر’

این کمیسیون گفت: روسیه-که همچنان در وزارت امور خارجه به ویژه سازمان دیده بان لیست — دیدم بدتر از آزادی مذهبی در سال 2019 با حملات شاهدان یهوه و سوء استفاده از قوانین مبهم و counterextremism توجیه به هدف قرار دادن اقلیت های مذهبی.

“دولت روسیه views مستقل فعالیت های مذهبی به عنوان تهدید اجتماعی و ثبات سیاسی و کنترل خود را در حالی که به طور همزمان به پرورش روابط با این کشور به اصطلاح “سنتی ” ادیان” در این گزارش است.

در روسیه به اشغال کریمه در این کمیسیون گفت: کریمه تاتارها بودند مورد آزار و بازداشت و حتی شکنجه تحت پوشش اتهام افراط گرایی اتهامات وارد علیه سکولار حقوق بشر گروه های مخالف به اشغال روسیه.

روسیه و حمایت از جدایی طلبان در شرق اوکراین نیز محدود آزادی مذهبی در این کمیسیون گفت: پس از یک الگوی مشابه به عنوان در روسیه, در حالی که همچنین privileging کلیسای ارتدکس روسیه بیش از کلیسای ارتدوکس اوکراین.

در شمال Caucacus در ضمن نیروهای امنیتی و افراد ربوده شده با اتهام لینک ها به گروه های شبه نظامی اسلامگرا و مورد آزار و اذیت مسلمان نماز شدند.

‘بسیار منفی در جهت’

در یکی دیگر از توصیه به وزارت خارجه این کمیسیون قرار دادن هند در آن “بدترین بدترین” لیست مجرمین از آزادی مذهبی.

هند است که “روند بسیار منفی جهت” USCIRF رئیس تونی پرکینز گفت: در یک کنفرانس مطبوعاتی.

نخست وزیر هند نارندرا ملی هندو دولت اجرا یک سری از سیاست های تبعیض آمیز در سال 2019 از جمله اصلاح قانون تابعیت فراهم می کند که یک مسیر به شهروندی تنها برای غیر مسلمان مهاجر از افغانستان و بنگلادش و پاکستان است.

هنگامی که یک ملی, ثبت نام تکمیل شده است میلیون ها نفر از مسلمانان که در زندگی در این کشور برای چندین دهه می تواند در صورت بازداشت و تبعید و statelessness.

“ملی و دولت های مختلف دولت باید تحمل گسترده آزار و اذیت و خشونت علیه اقلیت های مذهبی” USCIRF اضافه شده است.

در جای دیگر در کلمه چین گرد تا 1.8 میلیون اویغور مسلمانان به اردوگاه های کار اجباری و زنان در پاکستان مجبور شدند برای تبدیل به اسلام است.

مرموز ترکمنستان شناسایی شد و به عنوان یکی از بدترین کشورهای جهان برای آزادی مذهبی در حالی که این کمیسیون گفت: تاجیکستان “در حال حاضر ملال انگیز رکورد” بدتر شده است.

این USCIRF توصیه رئیس جمهور و کنگره و وزارت امور خارجه بین المللی مذهبی-آزادی مسائل. گزارش سالانه خود متفاوت از وزارت امور خارجه گزارش آزادی بین المللی مذهبی.

مشاوره بدن می گوید استقلال خود را قادر می سازد آن را به “unflinchingly انتقاد” هر دو ایالات متحده و متحدان و دشمنان.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>