ایالات متحده تنظیم کننده اتهامات ملی روسیه با Defrauding میلیون ها نفر از سرمایه گذاران آمریکایی

واشنگتن — بازار سهام ایالات متحده دیده بان است شارژ ملی روسیه با scamming سرمایه گذاران آمریکایی از حداقل 26 میلیون دلار در طول پنج سال گذشته با اتهام ارائه جعلی پرمحصول سپرده است.

کمیسیون بورس و اوراق بهادار (SEC) گفت: در مارس 13, شکایت که دنیس Sotnikov, 36, خریداری اینترنت تبلیغات است که به کارگردانی و مردم جستجو برای گواهی سپرده به وب سایت های کلاهبرداری قانونی شرکت های مالی.

این وب سایت های جعلی ادعا کرد که شرکت های مالی شد و اعضای بورس نیویورک و یا دیگر سازمان های قانونی و ارائه شد بالاتر از بازار سپرده بودند که فدرال بیمه شکایت گفت.

“هنگامی که سرمایه گذاران به نام شماره تلفن در وب سایت یک حساب کاربری اجرایی’ جعل هویت واقعی ثبت نمایندگی کارگردانی سرمایه گذاران به سیم بودجه به اصطلاح ‘پاکسازی’ همکاران. این اتهام پاکسازی شرکای شد و اشخاص با استفاده Sotnikov به شستن و اختلاس صندوق های سرمایه گذار،” SEC گفت: در آن مدنی شکایت.

زمانی که سرمایه گذاران پول فرستاده به جعلی مالی حساب های شرکت را تحت کنترل خود Sotnikov یا سیمی از آن به حساب های دیگر در ایالات متحده به حساب های خارج از کشور و یا استفاده از آن برای پرداخت خود را و یا همسر خود را از هزینه های شکایت گفت.

ثانیه 43-صفحه شکایت لیست نمونه های بسیاری از این اتهام تقلب مرتکب شده Sotnikov از جمله خرید طلا و جواهر لوکس و لباس فقط دو روز پس از یک زن و شوهر مسن سیمی $383,000 به یکی از جعلی مالی حساب های شرکت.

شکایت گفت: Sotnikov که در فلوریدا زندگی می کند شروع طرح خود را در نوامبر 2014 و وب سایت خود را تقلید حداقل 24 واقعی شرکت های مالی. بسیاری از قربانیان مسن سرمایه گذاران به دنبال کسب درآمد اضافی با پس انداز بازنشستگی خود SEC گفت.

فلوریدا یک چشمه از تقلب مالی با هدف قرار دادن سالمندان به علت تعداد بازنشستگان است که حل و فصل در جنوب کشور.

SEC رسیدگی به Sotnikov در حال انجام است و در حال کمک اف بی آی است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de