ایالات متحده را افزایش می دهد مغز-آسیب تلفات در حمله به ایران برای پنجمین بار در حال حاضر می گوید: 109 صدمه دیده

ارتش ایالات متحده برای پنجمین بار مطرح شده تعدادی از ایالات متحده خدمات اعضا که دچار صدمات مغزی پس از یک ایرانی حمله موشکی در یک پایگاه هوایی در عراق در ماه گذشته.

وزارت دفاع گفت: در 10 فوریه که 109 ایالات متحده خدمات اعضای تشخیص داده شده بود با از آسیب مغزی تروماتیک خفیف و اضافه کرد که 76 از آنها تا به حال بازگشت به وظیفه.

پنتاگون قبلا گزارش شده است که 64 زخمی شده است.

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در ابتدا گفت که هیچ آمریکایی ها آسیب دیده اند در ژانویه 8 حمله العین al-Asad پایگاه هوایی که در بحبوحه تنش ها بر سر آمریکا کشته شدن یک ژنرال ايراني در بغداد.

هنگامی که در مورد خواسته ممکن است صدمات ناشی از ضربه مغزی تهمت گفت: “من نمی آنها را در نظر بگیرید صدمات بسیار جدی نسبت به دیگر آسیب دیده اند.”

اما تعداد موارد گزارش شده همچنان به رشد خود در هفته پس از این حمله است.

پنتاگون گفته است که افزایش تعداد نتايج حاصل از فرم خفیف آسیب, که بدان معنی است که علائم زمان را به فاش کردن.

تهران گفت: حمله موشکی در عین al-Asad و یکی دیگر از پایگاه هوایی میزبانی نیروهای آمریکایی در عراق بود که انتقام قتل از ایران سرلشگر قاسم سلیمانی, رهبر ایران, نخبگان سپاه قدس در آمریکا و حمله هواپیماهای بدون سرنشین در نزدیکی فرودگاه بغداد در اوایل ژانویه.

ویلیام Schmitz ملی فرمانده سربازان جنگ های خارجی است گفت: گروه “انتظار عذرخواهی از رئیس جمهور به خدمات ما مردان و زنان برای خود غلط سخنان” در کم اهمیت جلوه دادن جدیت از صدمات.

بر اساس گزارش Stripes.com بی بی سی و رادیو فردا

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>