ایالات متحده افزایش سطح هشدار برای آذربایجان و ترکمنستان بیش ویروس ترس در کشور همسایه ایران

واشنگتن — وزارت امور خارجه ایالات متحده مطرح شده است و آن سطح هشدار برای آذربایجان و ترکمنستان بیش از اقدامات انجام شده توسط کشورهای در پاسخ به جهانی coronavirus بحران و شیوع بیماری دیده می شود در کشور همسایه ایران.

هشدار سطوح اعلام کرد در مارس 6 برای هر دو کشور مطرح شد به سطح 3 یکی زیر بالاترین هشدار طبقه بندی.

یک وزارت امور خارجه در بیانیه ای گفت: آمریکایی ها باید “تجدید نظر در سفر به جمهوری آذربایجان با توجه به خطر افزایش قابل توجهی از COVID-19 موارد نشأت گرفته از مرز ایران و دولت جمهوری آذربایجان در پاسخ به COVID-19.”

آن گفت: دولت در باکو غربالگری مسافران بین المللی برای این ویروس است و “اجرا اجباری قرنطینه برای موارد مشکوک در تعیین امکانات قرنطینه.”

همچنین هشدار داد که از سفر از محدودیت های اعمال شده در کشورهای دیگر و کاهش پرواز تجاری در دسترس بودن می تواند به جلوگیری از مسافران از تنظیم تخلیه پزشکی در صورت نیاز.

“مراقبت های پزشکی در جمهوری آذربایجان است که مطابق با ایالات متحده استاندارد و پایه لوازم پزشکی ممکن است در دسترس نیست و در برخی از مناطق.

“مسافران باید با در نظر گرفتن این عوامل و سلامت خود را قبل از سفر به آذربایجان و به دنبال مراکز کنترل بیماری دستورالعمل برای پیشگیری از coronavirus اگر آنها تصمیم به سفر.”

در یک جداگانه, کوتاه, بیانیه وزارت امور خارجه گفت: آمریکایی ها باید “تجدید نظر در سفر به ترکمنستان با توجه به محدودیت های مسافرتی و قرنطینه روش های نهاد توسط دولت ترکمنستان در پاسخ به این رمان coronavirus.”

دو کشور شده اند در میان سخت ترین ضربه اما هر دو مرز ایران که در آن عفونت رسیده اند بحران سطوح با حداقل 4,700 موارد و 124 مرگ و میر.

آذربایجان گزارش شش عفونت با حداقل سه نفر از آنها مردم از بازگشت از ایران.

شده اند وجود دارد هیچ مورد گزارش رسمی در ترکمنستاناما آسیای مرکزی کشور تعطیل کرده است بسیاری از مرزهای خود در پاسخ به بحران است.

ایالات متحده در حال حاضر به سطح 4 سفر هشدار در محل برای ایرانکه با آن روابط دیپلماتیک.

“آیا سفر به ایران با توجه به خطر آدم ربایی و بازداشت خودسرانه و بازداشت شهروندان آمریکایی است. کسانی که در حال حاضر در ایران باید ورزش احتیاط افزایش یافته است با توجه به شیوع COVID-19,” هشدار می گوید.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>