مقامات ایالات متحده لینک COVID-19 کمپین دروغ به پروکسی حساب

مقامات ایالات متحده گفته اند که هزاران نفر از روسیه-مرتبط با حساب های رسانه های اجتماعی راه اندازی یک تلاش هماهنگ شده برای گسترش زنگ و اطلاعات غلط در مورد COVID-19 بحران است.

مقامات وزارت امور خارجه درگیر در مقابله با روسیه دروغ گفت: در تاریخ 22 فوریه که حساب های جعلی استفاده می شود در Twitter, Facebook و Instagram و عامل در زبان های متعدد.

“روسیه قصد ایجاد اختلاف و تضعیف نهادهای ایالات متحده و اتحاد از درون از جمله از طریق پنهانی و سرکوبگر كه نفوذ کمپین” اقدام دستیار وزیر امور خارجه در امور اروپا و اوراسیا فیلیپ Reeker به نقل شد.

Reeker افزود که روسیه-حساب های مرتبط “یک بار دیگر انتخاب به تهدید امنیت عمومی توسط منحرف از بهداشت جهانی پاسخ.”

مقامات گفت: دروغ کمپین گسترش اتهامات بی اساس که ویروس است که باعث COVID-19 شد یک سلاح بیولوژیکی طراحی و توسعه توسط سازمان سیا “به راه انداختن جنگ اقتصادی در چین” و یا بخشی از یک غربی تلاش “به فشار ضد چین پیام است.”

‘اختیار تام’ برای حمله به

با توجه به گزارش های تهیه شده توسط وزارت امور خارجه جهانی تعامل مرکز چند هزار آنلاین حساب – که بسیاری از آنها قبلا به گسترش روسیه-پیام های دوستانه در مورد جنگ در سوریه و یا به اصطلاح “زرد جلیقه” تظاهرات در فرانسه – در حال ارسال “تقریبا نزدیک یکسان” پیام مورد COVID-19 بحران است. حساب پست مشابه در زمانها در انگلیسی, اسپانیایی, ایتالیایی, آلمانی, فرانسوی و, این گزارش می گوید: می توان به روسیه پروکسی.

پیام ها اغلب شبیه به, گزارش ویژه در دولت رسانه ها مانند RT و Sputnik.

ناشناس در وزارت دفاع, به نقل از AFP news agency عنوان کرد و گفت روسیه فعالان به نظر می رسد داده شده است “اختیار تام” برای حمله به ایالات متحده است.

مقامات ایالات متحده بر این باورند که کمپین دروغ است و در حال حاضر آن را سخت تر برای کشور برای پاسخ به بحران بهداشت و درمان به خصوص کسانی که در آفریقا و آسیا به دلیل گسترش ترس غربی اقدامات است.

با گزارش گاردین و خبرگزاری فرانسه

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>