نیروی دریایی ایالات متحده هشدار می دهد ایران از “اقدامات دفاعی’ اگر توپدار دریافت بیش از حد نزدیک

ارتش ایالات متحده به ایران هشدار داد که مسلح عروق نزدیک شدن به عرض 100 متر از کشتی های نیروی دریایی ایالات متحده در منطقه خلیج فارس در معرض خطر “تفسیر به عنوان یک تهدید و موضوع به قانونی اقدامات دفاعی.”

دریایی پخش هشدار صادر شده در مارس 19 می آید پس از رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن هشدار داد در ماه گذشته که نیروی دریایی ایالات متحده خواهد بود “شلیک کردن و نابود کردن هر و همه ایرانی gunboats اذیت و آزار ما کشتی در دریا.”

U. S Navy پخش صادر شده برای دریانوردان گفت: اخطار صادر شد به “با توجه به حوادث اخیر به منظور افزایش ایمنی و به حداقل رساندن ابهام و کاهش فرصت ها برای پیش بینی غلط.”

در مارس نیروی دریایی ایالات متحده را در بحرین مستقر در ناوگان 5 متهم پاسداران انقلاب اسلامی گزارش خبرگزاری اهلبیت (ع) از ساخت “خطرناک و آزار رویکرد” به سمت کشتی های جنگی ایالات متحده در خلیج فارس.

برای سال کوچک ایران به کشتی ها و قایق های تندرو نزدیک شده اند و یا مورد آزار و اذیت آمریکا کشتی های جنگی پیمودن خلیج فارس و تنگه هرمز که در آن عبور تانکرهای حمل 20 درصد از جهان داد و ستد نفت است.

اما آخرین تنش آمده است که ایالات متحده و ایران آورده شده است به آستانه درگیری چندین بار در سال گذشته به واشنگتن سیاست “حداکثر فشار” شده است ملاقات با تهران را “حداکثر مقاومت” پس از مغلوب ساختن پیشی جستن خارج از تهران هسته ای ایران با قدرت های جهان در سال 2018 است.

ایران در سال گذشته توقیف کشتی در خلیج فارس و دریای عمان و ایالات متحده را متهم کرد تهران از حمله به چندین تانکر در منطقه است.

ایالات متحده سرزنش ایران پشت حمله عربستان سعودی آرامکو نفت تسهیلات در حالی که ایران از سرنگونی یک هواپیماهای بدون سرنشین آمریکایی مدعی آن بود بیش از قلمرو آن است.

در عراق tit-for-tat تنش بین نیروهای ایالات متحده و ایران-حمایت نیروهای شبه نظامی عراق به رهبری امریکا در ماه ژانویه کشتن سپاه ژنرال قاسم سلیمانی و یک فرمانده نیروهای شبه نظامی عراق در بغداد است. در پاسخ ایران راه اندازی موشک های بالستیک در عراق پایه های مسکن نیروهای ایالات متحده که ناشی از آسیب های مغزی به بیش از 100 سربازان ایالات متحده.

در حالی که کوچک ایرانی عروق نزدیک شدن به نیروی دریایی ناوشکن ممکن است به نظر می رسد مانند یک تهدید ایران نامتقارن نیروی دریایی دفاع استراتژی است که بر اساس استفاده از دریا و معادن swarming کشتی های جنگی دشمن با شناور کوچک و قایق های تندرو مجهز به موشک های ضد کشتی و اژدر.

مقامات ایرانی نیز بارها و بارها صادر تهدید علیه کشتی های جنگی ایالات متحده در منطقه است.

در خلیج فارس, خطر از نیروی دریایی پیش بینی غلط است که اوج عدم ارتباط مستقیم و فقدان یک deconfliction خط بین ایالات متحده و ایران و جهان ،

به جای کشتی های نیروی دریایی ایالات متحده تکیه بر پل به پل تماس با ایران gunboats که اغلب نادیده پیام ها و پاسخ نمی دهند.

“این تاکتیکی ad hoc ارتباطات بین ایران و آمریکا عروق ترک افسران محدود مقام مسئول جلوگیری از درگیری ناخواسته و حاوی آنها اگر و زمانی که آنها رخ می دهد ،” گروه بین المللی بحران گفت: در یک گزارش در ماه آوریل است.

“دشمنان’ ناتوانی برای برقراری ارتباط فورا زمانی که حوادث رخ می دهد باز کردن درب به غیر عمدی تنش اگر یک طرف misreads وضعیت و به عنوان نتیجه miscalculates,” جنگ پیشگیری سازمان گفت.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.net