نیروی دریایی ایالات متحده می گوید که آن را کشف و ضبط سلاح های پیشرفته و سلاح اجزای اعتقاد به ایران “طراحی و تولید” در نظر گرفته شده برای نجات شورشیان در یمن.

سلاح های کش, از جمله بیش از 150 Dehlavieh موشک های ضد تانک و سه ایرانی سطح به هوا موشک کشف و ضبط شد در دریای عرب سرنشین بدون تابعیت قایقرانی کشتی طی یک عملیات نظامی دریایی در فوریه 9.

“سلاح های دیگر اجزای کشف و ضبط سرنشین لنج بودند از ایران طراحی و تولید و شامل سه ایرانی در سطح به هوا موشک های ایرانی حرارتی-تصویربرداری سلاح, حوزه, ایران و قطعات هوایی بدون سرنشین و عروق سطحی” در 13 فوریه در بیانیه ای گفت:.

آن را می گویند نیست که چه نوع از سطح به هوا موشک کشف و ضبط شد.

این بیانیه اشاره کرد که بسیاری از مهمات کشف و ضبط بیش از آخر هفته توسط یو اس اس نورماندی هدایت موشک رزمناو شد شبیه به سلاح و قطعات ضبط شده در نوامبر توسط خدمه ناو فارست شرمن هدایت موشکی ناوشکن.

سلاح های ضبط شده در ماه نوامبر مشخص شد به مقصد نقل از ایسنا ، به گفته ارتش ایالات متحده. ایران-حمایت از ایسنا ، مبارزه شده است عربستان سعودی نیروهای خود در یمن را برای پنج سال.

شورشیان با استفاده از هواپیماهای بدون سرنشین و عروق سطحی به حمله عربستان نیروهای خود در گذشته با استفاده از تجهیزات نظامی ایالات متحده کارشناسان می گویند می آید از ایران.

حمل و نقل سلاح کشف و ضبط بیش از آخر هفته را نقض یک قطعنامه شورای امنیت سازمان ملل منع “مستقیم یا غیر مستقیم عرضه ، فروش یا انتقال سلاح به روحانی تسلیت گفت” در بیانیه ای گفت:.

بر اساس گزارش “رویترز” USNI اخبار و بلومبرگ

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.dehec.su