نیروی دریایی ایالات متحده می گوید: 11 عروق ایران در انقلاب اسلامی سپاه پاسداران) ساخته “خطرناک و آزار رویکرد” به سمت کشتی های نیروی دریایی ایالات متحده در خلیج فارس.

آمریکا کشتی ها در آبهای بین المللی انجام تمرینات در زمان حوادث در مارس 15, U. s. 5th Fleet گفت در توییتر.

یکی از سپاه عروق آمد و در عرض حدود 10 متر از یکی از ایالات متحده آمریکا کشتی های آن گفت: در حالی که دیگری آمد و عرض 50 متر از ایالات متحده کشتی.

این کشتی در زمان “اقدامات تلقی مناسب برای جلوگیری از برخورد” با توجه به این ناوگان که گفت: سپاه عروق “مانور در نا امن & غیر حرفه ای شیوه ای.”

ناوگان گفت: هیچ آسیب وجود دارد اما به آن اضافه شده است که سپاه کشتی اقدامات نقض “هر دو مناسب seamanship مطابق با قوانین جاده و توجه لازم برای ایمنی از دیگر کشتی ها در منطقه به عنوان مورد نیاز توسط قانون بین المللی.”

5 ناوگان مستقر در بحرین نیز منتشر شده عکس نشان دادن یکی از رگ های آن می گوید هدف قرار داده بود USS لوئیس B. دستگاه کشش با کشتی های کوچکتر در اطراف آن است.

این حادثه می آید یک روز پس از مردان مسلح ناشناس سوار یک دلار هنگ کنگ-پرچم تانکر نفت در نزدیکی استراتژیک تنگه هرمز.

انگلستان دریایی سازمان تجارت گفت: در 14 آوریل است که به کشتی سوار شد در حالی که لنگر انداخته فقط در ایران در سواحل دریای عمان, اما افزود که این کشتی شد و بعد از آن منتشر شد.

وزیر خارجه آمریکا, Mike Pompeo گفت که او تا به حال در مورد حادثه با پنتاگون.

“ما در حال ارزیابی چگونه به بهترین پاسخ و بهترین روش برای برقراری ارتباط ما با نارضایتی چه…صورت گرفت” Pompeo گفت: در مصاحبه ای در رادیو فردا.

نزدیک تعامل با ایران نظامی عروق رخ داده در منطقه در گذشته رسم, هشدار, عکس های از کشتی های نیروی دریایی ایالات متحده که ایران و عروق بیش از حد نزدیک.

تنش بین ایران و ایالات متحده افزایش یافته و در ماه ژانویه پس از ایالات متحده کشته شدن ایران فرمانده سپاه قدس قاسم سلیمانی در حمله هواپیماهای بدون سرنشین در عراق است.

ایران انتقام با یک حمله موشکی در عین Al-Asad پایگاه هوایی در غرب عراق را که نیروهای آمریکایی مستقر شدند. هیچ نیروی نظامی آمریکا کشته شدند اما بیش از 100 بعدها مبتلا به آسیب های مغزی.

با گزارش رویترز و آسوشیتدپرس.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de