رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن ملی-مشاور امنیت می گوید که او دیده است هیچ اطلاعاتی نشان می دهد که روسیه در تلاش است تا به کمک رئیس جمهور انتخاب مجدد مبارزه است.

این نظر توسط رابرت اوبراین در تاریخ 22 فوریه آمد روز پس از چندین رسانه ها گزارش دادند که مقامات اطلاعاتی ایالات متحده در جریان قانونگذاران که مسکو در نظر گرفتن پنهانی گام برای تقویت مبارزات از تهمت و از جبهه دموکراتیک-دونده سناتور برنی ساندرز.

مغلوب ساختن پیشی جستن عصبانیت را محکوم کرد به گزارش مطبوعات در مورد مبارزات انتخاباتی خود را به عنوان “یکی دیگر از اطلاعات غلط” تلاش دموکرات ها در کنگره است.

ساندرز در واکنش به گزارش ها از مسکو کمک به مبارزات انتخاباتی خود را با انفجار ولادیمیر پوتین رئیس جمهور به عنوان یک “قاتل” و گفتن او را به “ماندن” از انتخابات در ایالات متحده.

اوبراین اظهارات منتشر شد در متن مصاحبه به پخش در فوریه 23 با ABC تلویزیون این هفته با جورج Stephanopoulos برنامه.

“مشاور امنیت ملی می شود, بسیار خوب دسترسی, به ما هوش” اوبراین گفت. “من را دیده اند هر اطلاعاتی که روسیه در حال انجام هر چیزی را به تلاش برای به دست آوردن رئیس جمهور تهمت رای.”

آسوشیتدپرس به نقل از یک هوش منبع آشنا با این جلسه عنوان کرد و گفت که قانونگذاران گفت نمی شد که روسیه مشغول به کار بود برای کمک به مغلوب ساختن پیشی جستن کمپین اما که برخی از آنها به این نتیجه رسیدند که از آنچه به آنها گفته شد.

اوبراین نیز این خبر را رد گزارش می دهد که تهمت مجبور سابق اقدام ملی اطلاعات مدیر: یوسف مگوایر به دلیل خشم بیش از این جلسه.

او گفت: مگوایر زمان به عنوان سرپرست بود به پایان می رسد در اوایل ماه مارس و مغلوب ساختن پیشی جستن نیاز به کسی که در حال حاضر تایید شده توسط مجلس سنا به طور موقت جایگزین او شود.

مغلوب ساختن پیشی جستن را جایگزین او زمان سفیر آمریکا در آلمان, ریچارد Grenell که در نظر گرفته شده است قوی تهمت وفادار.

“سفیر Grenell وجود دارد برای یک دوره موقت از زمان” اوبراین گفت که تهمت را به زودی اعلام کند کسی که به سرعت در حال تایید توسط سنا به عنوان تمام وقت مدیر.

در ضمن ساندرز تایید کرد که به او گفته شده بود توسط مقامات اطلاعاتی ایالات متحده حدود یک ماه پیش که روسیه به نظر می رسد به درگیر شدن در دروغ و تبلیغات مبارزات انتخاباتی خود را برای کمک به 2020 مبارزات انتخاباتی.

“من اهمیتی نمی دهند رک و پوست کنده که پوتین می خواهد به رئیس جمهور شود. پیام من به پوتین روشن است: اقامت در خارج از آمریکا انتخابات به عنوان رئیس جمهور من را به مطمئن شوید که شما انجام” 78 ساله سناتور ورمونت در بیانیه ای گفت.

“بر خلاف دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن من در نظر نمی ولادیمیر پوتین یک دوست خوب است. او استبدادی قاتل که در تلاش است برای از بین بردن دموکراسی و سرکوب مخالفان در روسیه” در این بیانیه گفت.

با گزارش آسوشیتدپرس و رویترز

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im