نظامی آمریکا را افزایش آسیب های تلفن در ایران, حمله موشکی در عراق

پنتاگون مطرح شده به 110 تعدادی از ایالات متحده خدمات اعضا که دچار صدمات مغزی در طول یک ایرانی حمله موشکی در یک پایگاه هوایی در عراق در ماه گذشته.

کل رقم اعلام شده در فوریه 21 یکی بالاتر از تلفات اعلام کرد در 10 فوریه.

این نماینده ششمین بار ارتش آمریکا مطرح شده است و در مجموع از این آسیب رنج می برند در این حمله که در شب ژانویه 7-8.

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در ابتدا گفت که هیچ آمریکایی ها آسیب دیده اند در این حمله در عین al-Asad پایگاه هوایی که آمد در میان تنش بین واشنگتن و تهران است.

ایران گفت که این حمله موشکی در عین al-Asad و یکی دیگر از پایگاه هوایی میزبانی نیروهای آمریکایی در عراق بود که انتقام قتل از ایران سرلشگر قاسم سلیمانی, رهبر ایران, نخبگان سپاه قدس در آمریکا و حمله هواپیماهای بدون سرنشین در نزدیکی فرودگاه بغداد در ژانویه 3.

پنتاگون گفت: همه زخمی در حمله به پایگاه تشخیص داده شد با از آسیب مغزی تروماتیک خفیف و 77 از آنها در حال حاضر بازگشت به وظیفه.

آن اضافه شده است که 35 نفر دیگر منتقل شده اند به آلمان برای ارزیابی بیشتر از 25 از آنها فرستاده شده است به ایالات متحده است.

“از بشار اسد به آلمان و ایالات متحده نظامی پزشکی حرفه ای به ادامه کار مجدانه برای اطمینان از سطح مناسب برای مراقبت از خدمات ما اعضای آن فعال است که 70 درصد از کسانی که مبتلا به بازگشت به وظیفه” پنتاگون گفت.

بر اساس گزارش خبرگزاری فرانسه و تپه

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر