بالا مقامات پنتاگون گفت: در 9 ژوئیه که ایالات متحده واکنش نشان خواهد داد اگر ارتش ایالات متحده است که قادر به تایید گزارش می دهد که روسیه پرداخت می شود شبه نظامیان وابسته به طالبان برای کشتن سربازان آمریکایی در افغانستان است.

کلی علامت Milley رئیس ستاد مشترک ارتش گفت: این اطلاعات تا کنون نشده است تایید شده توسط دفاع سازمان های اطلاعاتی اما قول داد که پنتاگون را پیدا خواهد کرد اگر آن را درست است.

“و اگر آن را درست است ما اقدام خواهد شد,” او گفت:بدون در نظر گرفتن آنچه در عمل ممکن است گرفته شود.

Milley و وزیر دفاع علامت Esper مورد سوال قرار گرفته بودند در طول کنگره شنوایی در گزارش های رسانه ها ادعا روسیه ارائه کرده است طالب نعمت برای کشتن آمریکایی ها در افغانستان است.

Esper گفت: فرماندهان نظامی شنیده اولیه گزارش فضل مسئله در ماه های ژانویه و او برای اولین بار شاهد یک هوش مقاله در مورد آن در ماه فوریه است. در حالی که تهدید گرفته شد به طور جدی به او گفت: آنها یافت نشده است معتبر.

نیویورک تایمز برای اولین بار در گزارش های اطلاعاتی در ماه گذشته و گفت: رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن بود در جریان این هوش بود اما هیچ پاسخ. کاخ سفید گفته است تهمت بود نه در جریان این اطلاعات به دلیل آن بود که تایید نشده.

ممکن است اقدامات

به گزارش ادعا نموده بودند تبدیل شدن به پایان ماه ژوئن تهمت برنامه های تایید شده برای برداشت نزدیک به 10 ، 000 پرسنل نظامی ایالات متحده از آلمان یک حرکت است که به طور کلی John W. نیکلسون سابق فرمانده نیروهای آمریکایی در افغانستان گفت: با ارسال سیگنال اشتباه به روسیه است.

“این سربازان برداشت بازی را به روسیه تمایل به تضعیف و تضعیف ناتو است. اگر انجام شده با وجود این نعمت ها این خواهد بود به عنوان نشانه ای از ضعف آمریکا در مواجهه با روسیه تهدید” نیکلسون گفت: در جلسه کمیته روابط خارجی مجلس در جولای 9, اختصاص داده شده به پاسخ های ممکن به مسکو را به اتهام اقدامات است.

ایان برژینسکی که در خدمت به عنوان معاون دستیار وزیر دفاع برای اروپا و ناتو در دولت جورج دبلیو بوش توصیه می شود ایالات متحده انتقال موقت زرهی تیپ در لهستان به حضور دائمی به عنوان پاسخ. دائم مشروط از نیروهای ویژه نیز می تواند مستقر در بالتیک, او گفت:.

کرملین به شدت مخالف دائمی نیروهای نظامی اعزام به لهستان و بالتیک که مرز خاک روسیه است.

برژینسکی گفت: با شنیدن این اتهامات از فضل پرداخت مناسب به الگوی روسیه “ثابت تشدید” از دخالت و تجاوز در صحنه جهانی است و افزایشی آمریکا پاسخ به تاریخ نه تنها “موفق به متقاعد کردن رئیس جمهوری روسیه ولادیمیر) پوتین برای عقب البته” اما ممکن است حتی جسارت او.

“اگر ما در حال قوی تر اگر ما بیشتر شرکت ما چشم انداز بسیار خوب در واقع مهار پوتین اقدامات و جاه طلبی.”

کارشناسان همچنین گفت که ایالات متحده می تواند از تحمیل تحریم های بیشتر بر روسیه از جمله در GRU نظامی سازمان اطلاعات است که ظاهرا سازمان فضل پرداخت.

حمایت روسیه

واشنگتن برای سال شناخته شده است که روسیه با حمایت از طالبان از جمله از طریق اسلحه و محموله Milley گفت: در این جلسه در کمیته نیروهای مسلح مجلس.

اما پنتاگون ندارد “بتن همخوانی شواهد” یا هوش برای نشان دادن آن بوده است “کارگردانی” طالبان و او گفت:, و اضافه کرد “که یک تفاوت بزرگ است.”

ایالات متحده هنوز هم به دنبال این موضوع گفت: و اگر این را تایید کرد که روس ها را پرداخت طالبان نعمت آن خواهد بود یک “معامله بزرگ است.”

در تاریخ 7 ژوئیه رئیس فرماندهی مرکزی ایالات متحده در مصاحبه ای گفت: او “نه متقاعد شده” که هر روسی نعمت های پرداخت شده به طالبان منجر به مرگ و میر نیروهای ایالات متحده در افغانستان است.

دریایی به طور کلی فرانک مکنزی گفت: او آشنا شد و با اطلاعات و او در بر داشت آن را “بسیار نگران کننده” اما افزود که او نمی پیدا کردن یک “مسبب لینک” به مرگ هر سرباز امریکایی.

روسیه و طالبان را رد می کند.

ایالات متحده شده است به تدریج خروج نیروهای خود را از افغانستان تقاضا کلیدی طالبان و یک دوره یک قرارداد امضا شده بین ایالات متحده و طالبان در ماه فوریه است.

با گزارش AFP از آسوشیتدپرس و رویترز

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de