ایالات متحده اعلام کرده است رهبر ایران-حمایت Kataib حزب الله (KH) گروه های شبه نظامی در عراق یک تروریست پس از شماره اخیر حملات راکتی بر پایگاه های میزبانی آمریکا و دیگر نیروهای خارجی در عراق است.

وزارت امور رسمی در تاریخ 26 فوریه گفت: ایالات متحده ذکر شده بود Ahmad al-Hamidawi رئیس مسلح جناح از این گروه به عنوان یک “ویژه تعیین شده جهانی تروریستی است.”

عمل خواهد شد مسدود کردن دارایی های ایالات متحده است که او ممکن است نگه دارید و هر گونه معاملات با او یک جرم و جنایت است. Kataib حزب الله wasdeclared یک گروه تروریستی در سال 2009.

“امروز ما هستند و ما تشدید فشار بر این گروه تروریستی” ناتان فروش وزارت امور خارجه مبارزه با تروریسم رئیس یک کنفرانس خبری گفت.

او اظهار داشت که گروه هدف این بود که “پیشرفت ایران هدف از تبدیل عراق به یک رعیت دولت است.”

فروش گفت: گروه “در ادامه به ارائه یک تهدید برای نیروهای ایالات متحده در عراق است.”

ارتش ایالات متحده است سرزنش شیعیان شبه نظامیان از جمله KH به طور خاص برای موشک و بمباران پایگاه های میزبانی نیروهای آمریکایی در عراق و منطقه اطراف سفارت آمریکا در بغداد.

“KH دارای مسئولیت های متعدد حملات تروریستی علیه ایالات متحده و نیروهای ائتلاف در عراق و از جمله [دستگاه های منفجره دست ساز] حملات rocket-propelled grenade حملات و عملیات تیرانداز از خفا” یک وزارت امور خارجه در بیانیه ای گفت:.

آن اضافه شده است که در دسامبر 27, آن “راه اندازی یک حمله موشکی در برابر عراق پایگاه نظامی در نزدیکی کرکوک کشته Nawres حمید آمریکایی پیمانکار غیر نظامی و مجروح شدن چهار آمریکایی خدمات عضو و دو نفر از اعضای نیروهای امنیتی عراق.”

همچنین گفت که “KH شد بنا به گزارش های درگیر در تیرانداز از خفا حمله به معترضان مسالمت آمیز در بغداد که به کشته شدن بیش از 100 نفر و مجروح شدن یکی دیگر از 6000 است.”

عراق شده است, ضربه عظیم تظاهرات خیابانی توسط تظاهرکنندگان ابراز خشم بیش از آنچه به آنها تماس بگیرید “نخبگان” در تصاحب دولت و بیش از نفوذ خارجی از جمله ایران در این کشور است.

این تظاهرات منجر به خشونت سرکوب توسط نیروهای دولتی اما نیز وجود دارد حمله به معترضان توسط بسیاری از ایران-حمایت گروه از جمله KH, به گفته فعالان و مقامات ایالات متحده.

حمله به ایالات متحده و نیروهای ائتلاف نیز افزایش یافته از ژانویه 3 متحده آمریکا, قتل ایرانی, سرلشگر قاسم سلیمانی, رهبر ایران, نخبگان سپاه قدس در آمریکا و حمله هواپیماهای بدون سرنشین در نزدیکی فرودگاه بغداد.

ایران اذعان کرده است برخی از این حملات به طور مستقیم از جمله یک حمله موشکی در عین al-Asad و یکی دیگر از پایگاه هوایی میزبانی نیروهای آمریکایی در عراق در تماس تلفنی با آنها انتقام سلیمانی کشتن.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de