قانونگذاران ایالات متحده انتقاد کاخ سفید در حمل و نقل از هواکش به روسیه

ایالات متحده آمریکا کنگره نمایندگان مجلس شکایت کرده اند به کاخ سفید در مورد حمل و نقل از ده ها تن از ایالات متحده آمریکا ساخته شده است دستگاه تهویه مصنوعی به روسیه گفت: این حرکت انجام شد و بدون توجیه است و می تواند به طور بالقوه محروم coronavirus آلوده آمریکایی از درمان است.

مه 22, نامه امضا شده توسط پنج قانونگذاران دموکرات در مجلس نمایندگان بود که در آخرین توسعه در جریان داستان چگونه و چرا لوازم پزشکی حمل شد توسط روسیه به ایالات متحده و متقابل حرکت ساخته شده به روسیه توسط دولت ایالات متحده در این هفته.

وزارت امور خارجه اعلام کرد که حدود 200 هواکش ارزش در حدود 5.6 میلیون شد در حال ارسال به روسیه در آنچه شرح داده شد به عنوان یک “انسان دوستانه اهدای.” یک هواپیمای نظامی حامل اقلام وارد مسکو در مارس 21.

در نامه ای به رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستناز قانونگذاران سوال کاخ سفید را منطقی برای حمل و نقل.

“به نظر نمی رسد که دولت خود را است هر یک فرایند سیاستگذاری در محل برای تعیین اینکه آیا این پنکه در حال رفتن به کشورهایی که آنها بیشتر مورد نیاز و اینکه آیا خود را تحویل خواهد شد پیشبرد امنیت ملی ما” آنها نوشت.

“به جای آن به نظر می رسد ممکن است شما را ارائه یا فروش هواکش به کشورهای دیگر به عنوان هدیه و یا نفع به خدمت خود را سیاسی و یا منافع شخصی و بدون هیچ گونه معنی استراتژیک توجیهی کامل بین فرایند و یا سیاست منطقی برای انجام این کار” گفتند.

وجود دارد هیچ پاسخ فوری از کاخ سفید یا وزارت امور خارجه ایالات متحده.

آمریکا به دنبال ژست زودتر حمل و نقل از 45 هواکش و سایر لوازم پزشکی که روسیه فرستاده شده به ایالات متحده در ماه آوریل است.

هر دو کرملین و وزارت امور خارجه مورد ستایش قرار داد تحویل به عنوان مثال از همکاری با وجود سمی دولتی روابط بین واشنگتن و مسکو است.

که حمل و نقل شده است گل نشسته با سردرگمی بیش از که پرداخت می شود برای چه, آیا شرکت های روسی درگیر شد و موضوع را به تحریم های ایالات متحده و اینکه آیا دولت ایالات متحده بررسی حمل و نقل جلوتر از زمان.

در مارس 13, سخنگوی آمریکا سازمان مدیریت اضطراری فدرال گفت که هواکش شد هرگز مورد استفاده توسط نیویورک منطقه بیمارستان آنها در نظر گرفته شده و آنها در حال بازگشت به آژانس “از فراوانی از احتیاط.”

اعلام شد در حدود همان زمان که تنظیم کننده دستور تعلیق استفاده از یک مدل در سوال زیر دو آتش سوزی مرگبار در بیمارستان. کوتاه-اتصال هواکش سرزنش قرار گرفتند blazes در سن پترزبورگ و مسکو در منطقه است.

در همین حال روسیه هواکش که فرستاده شد به ایالات متحده بودند مجاز توسط آمریکا تنظیم کننده آژانس خبری رویترز گزارش مارس 22. نه هواکش حتی دست آوردن اضطراری ویژه مجوز تحت عمل قرار داده و در محل توسط سازمان غذا و داروی آمریکا برای مقابله با این بیماری همه گیر کوروناویروس رویترز گفت.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de