ایالات متحده امیدوار است اتحادیه اروپا باز خواهد شد گفتوگوهای الحاق شمال مقدونیه-آلبانی در ماه آینده

سازمان ملل امیدوار است که اتحادیه اروپا آغاز خواهد شد الحاق مذاکرات ماه آینده با شمال مقدونیه و آلبانی و نظر دو کشور در اتحادیه اروپا مسیر ضروری به ویژه ایالات متحده و نماینده بالکان غربی گفت: RFE/RL در فوریه 10.

فرانسه و هلند متوقف افتتاح عضویت در گفتگو با شمال مقدونیه و آلبانی در سال گذشته موجب ناامیدی و نگرانی در بالکان غربی به روسیه و چین با یکدیگر رقابت برای نفوذ در منطقه فرار.

“فوری سوال در دستور کار, سوال در شورای اروپا مواجه خواهد شد و در این نشست در ماه مارس این است که آیا برای باز کردن الحاق مذاکرات با شمال مقدونیه و آلبانی” آمریکا معاون دستیار وزیر خارجه در امور اروپا متی پالمر گفت.

“ایالات متحده آمریکا بسیار امیدوار است که پاسخ به این سوال مثبت است. ما فکر می کنیم هر دو کشور واجد شرایط در میدهند. ما فکر می کنم آن را به یک سیگنال مهم برای ارسال به منطقه است. ما فکر می کنیم آن را ضروری است که هر دو در شمال مقدونیه و آلبانی را روشن اروپا مسیر و یک چشم انداز اروپایی.”

پالمر که منصوب به کار در ماه اوت 2019, ابراز نگرانی روسیه حملاتی را به منطقه و آنچه او گفته شد تلاش برای تضعیف بین المللی حمایت برای سال مقدونی-یونانی مقابله به پایان رسید که 27 سال اختلاف بین دو همسایه و حذف آتن مخالفت با آن همسایه در نهایت پیوستن به ناتو و اتحادیه اروپا.

“ما در مورد نیت با توجه به بالکان غربی” پالمر گفت. “من همچنین با اشاره به تلاش های روسیه برای تضعیف حمایت از پرسپا توافق بین اسکوپیه و آتن به عنوان مثال دیگری از بدگویی فعالیت در بخشی از دولت روسیه باشد.”

او اضافه کرد که روسیه “ترجیح بالکان غربی است که متمرد است که تقسیم شده علیه خود را که مشکوک است که دارای یک عنصر از هرج و مرج منطقه ای که در آن روس ها می تواند به نوبه خود سطح تنش بالا و پایین مانند rheostat برای استفاده به عنوان یک گوه بین بالکان غربی و جامعه بین المللی و جامعه غربی از سازمان ملل.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>