بنیاد جیمز تاون یک واشنگتن-بر اساس تحقیقات جهانی و تجزیه و تحلیل گروه می گوید عملیات خود را نمی خواهد تحت تاثیر روسیه تصمیم به اضافه کردن آن به لیست خود را از “نامطلوب سازمان است.”

این بنیاد همچنین در بیانیه ای گفت: در 9 آوریل که این تصمیم را نمی خواهد تاثیر در گزارش خود در مورد شمال منطقه قفقاز.

دادستان کل امریکا در اوایل این هفته که آن را تا به حال به این نتیجه رسیدند که توسط انتشارات بنیاد جیمز تاون بودند با هدف فانینگ تجزیه طلبی در برخی از مناطق روسیه به ویژه در قفقاز شمالی و تشکیل یک تهدید امنیتی.

حرکت به محل آن در لیست دیده می شد به عنوان یک پتانسیل پیشرو به ممنوعیت این سازمان از روسیه تحت 2015 یک قانون است که اجازه می دهد تا دادستان را تعطیل “نامطلوب” سازمان اگر آنها تلقی می شود تهدیدی برای روسیه است منافع ملی است.

اما بنیاد جیمز تاون رئیس جمهور گلن هوارد گفت: در بیانیه ای که این گروه هیچ دفتر و یا کارکنان که در روسیه کار می کنند.

“این موضوع که اعلام شده ‘نامطلوب’ است مسئله به شروع خواهد شد و هیچ تاثیری بر عملیات ما و یا بیشتر گزارش در مورد منطقه” هوارد گفت.

با قرار دادن این بنیاد در “نامطلوب” سازمان ” لیست ممکن است ناخواسته تاثیر افزایش دید خود و جهانی خوانندگان او اضافه شده است.

بنیاد جیمز تاون بیانیه گفت: دادستان کل دفتر خاص سازمان را پوشش Circassian گروه قومی در قفقاز شمالی.

هوارد گفت: بنیاد جیمز تاون با افتخار خود را “مهم و بی بدیل و تحلیل Circassian ملیت.”

بنیاد جیمز تاون در سال 1984 تاسیس شد برای حمایت از اتحاد جماهیر شوروی جدا. در خود وب سایت آن را توصیف خود را به عنوان “مستقل غیر حزبی موسسه تحقیقاتی اختصاص داده شده به ارائه به موقع اطلاعات مربوط به بحرانی سیاسی و استراتژیک تحولات در چین و روسیه و اوراسیا و جهان از تروریسم است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de