ایالات متحده گسترش چشم پوشی برای انرژی ایران به بغداد اما فشار مانت

وزیر خارجه آمریکا, Mike Pompeo نیز اعطا تازه فرمت در یک چشم پوشی اجازه دهید به عراق واردات برق از همسایه ایران به تلاش ادامه به شکل ماندگار دولت در بغداد اما احتمالا برای یک دوره کوتاه به فشار دولت عراق به بیشتر عمل.

رویترز و آسوشیتدپرس به نقل از منابع ناشناس در آمریکا و عراق از طرف تایید طولانی شدن وزارت امور خارجه چشم پوشی.

اما ایالات متحده منبع از وزارت خارجه پیشنهاد آن خواهد بود مجددا زودتر از 90 و 120 یا حتی 30 روز است که اعطا می شود تا به ماه گذشته است.

“وزیر امور خارجه [Pompeo] مسلم این مختصر گسترش چشم پوشی اجازه می دهد تا زمان تشکیل یک دولت معتبر” رویترز به نقل از مقامات رسمی وزارت امور عنوان کرد و گفت:, و اضافه کرد که چشم پوشی خواهد رسید on May 26.

واشنگتن شده است prodding عراق است که اوپک دومین تولید کننده نفت به سوی خودکفایی در بخش انرژی آن را به عنوان اجازه واردات انرژی از دیرین آمریکا دشمن ایران است.

خبرگزاری فرانسه به نقل از عراق منبع عنوان کرد و گفت ایالات متحده چشم پوشی “است برای دیگر تمدید 30 روز. وجود دارد هیچ شرایط خاص.”

رئیس جمهور عراق Barham Salih به تازگی شصت و سوم شخص در کمتر از سه ماه رئیس اطلاعات Mustafa al-Kadhimi به رهبری یک دولت در میان یک بحران پدید آمده است که با شروع مرگبار تظاهرات ضد دولتی سال گذشته است.

Al-Kadhimi شده است در سخت مذاکرات با احزاب سیاسی برای تشکیل کابینه است و تا 9 مه به ارسال یک صف به مجلس برای رأی اعتماد به نفس.

“هنگامی که دولت در محل, کار, را ارزیابی مجدد آیا برای تمدید چشم پوشی و برای چه مدت و به نظر می رسد به جلو به از سرگیری همکاری های ما با دولت عراق به منظور کاهش عراق وابستگی غیر قابل اعتماد انرژی ایران از واردات” رویترز به نقل از مقامات وزارت امور خارجه آمریکا عنوان کرد و گفت.

بر اساس گزارش رویترز و خبرگزاری فرانسه

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>