منصور هادی خواستار کوزوو به کاهش تعرفه در صربی کالا ‘با هیچ عمل متقابل’

ایالات متحده فرستاده ویژه صربستان و کوزوو ریچارد Grenell است خواست کوزوو به کاهش تعرفه در صربی کالا بدون معرفی اقدامات “عمل متقابل” در تجارت و سیاست و اقتصاد خود را مسئول مطبوعات گفت: RFE/RL در بالکان خدمات.

“سفیر است هل دادن آنها را به رها کردن تعرفه ها با هیچ عمل متقابل. پس کوزوو باید رها کردن تعرفه های صربی کالا و پیاده سازی متقابل است. بنابراین هیچ اقدامات متقابل. نه فقط تعلیق تعرفه ها و رها کردن آنها را به طور کامل” دیک Custin گفت: در 10 فوریه در بیانیه ای.

تماس با Grenell که همچنین به عنوان رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن سفیر ایالات متحده به آلمان می آید در میان یک فشار بین المللی برای دو کشور به برقراری روابط دیپلماتیک.

کوزوو را به عنوان نخست وزیر Albin Kurti گفت: در تاریخ 7 فوریه که او در نظر دارد برای لغو تعرفه های تنبیهی در صربی کالا. اما Kurti هشدار داد که او را تنها بالابر 100 درصد تعرفه اعمال شده بیش از یک سال پیش پس از دولت خود معرفی اقدامات “عمل متقابل” در تجارت و سیاست و اقتصاد.

کوزوو سابق صرب استان به طور یک جانبه اعلام استقلال در سال 2008. این حرکت شناخته شده است توسط بیش از 110 کشور جهان از شرق با صربستان.

هر دو اتحادیه اروپا و ایالات متحده آمریکا ساخته شده اند آشتی بین دو کشور یک اولویت و گفت آن را کلید توسعه اقتصادی است. اما گفت و گو متوقف شده در قسمت بیش از پریشتینا را اعمال 100 درصد تعرفه ها در سال 2018 است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>