گزارشها از ولایت زلمای خلیل زاد سعی خواهد کرد برای پیشبرد تنبل روند صلح افغانستان در سفر به قطر و هند و پاکستان وزارت امور خارجه گفت: در تاریخ 6 مه.

“در هر توقف او را خواستار حمایت فوری کاهش خشونت شتاب جدول زمانی برای شروع از داخل افغانستان مذاکرات و همکاری میان همه طرف در پرداختن به COVID-19 همه گیر در افغانستان” وزارت امور خارجه گفت:.

وزارت امور خارجه گفت: خلیل زاد رفتگان در مارس 5, خواهد بود و دیدار با نمایندگان طالبان در پایتخت قطر دوحه به فشار اجرای کامل توافق دو طرف امضا شده در ماه فوریه ،

در پاکستان و هند رقبای منطقه ای که مبارزه برای نفوذ در افغانستان خلیل زاد را دیدار با مقامات به بحث در مورد روند صلح است.

سفر می آید به عنوان وزیر دفاع ایالات متحده امریکا خوانده شده را علامت Esper گفت: ممکن است 5 که پیمان صلح “در پشت برنامه” چرا که هر دو دولت افغانستان و طالبان شکست خورده اند به زندگی می کنند تا به تعهدات خود است.

پیشرفت در داخل افغانستان مذاکرات شده است hobbled سیاسی دشمنی میان رئیس جمهور اشرف غنی و رقیب خود عبدالله عبدالله که هر دو ادعا می شود رهبر این کشور پس از انتخابات در ماه سپتامبر 2019.

این بن بست سیاسی می آید به عنوان طالبان ramped تا حملات در هفته های اخیر با وجود تعهد به کاهش خشونت با هدف هموار کردن راه برای مذاکرات مستقیم با کابل بود که یک حزب به طالبان و معامله است.

طالبان تا به حال توافق برای مذاکره مستقیم با دولت افغانستان در ماه مارس اما اختلافات بیش متقابل زندانی منتشر شده است و تاخیر در مذاکرات است.

هسته ای ایران برای آمریکا و نیروهای خارجی برای خروج از افغانستان پس از داخل افغانستان معامله در ازای تضمین از طالبان اجازه نمی دهد این کشور به پناهگاه امنی برای گروههای تروریستی با هدف اعتصاب در خارج از کشور.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de